Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Трав 2012

Хасидів дратує жадібність українських чиновників – правозахисник

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Розвінчати міф про непорядних хасидів, які щороку з'їжджаються до Умані святкувати Рош-га-Шана спробував на семінарі 24 травня в Черкасах член правління Української асоціації моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Володимир Батчаєв.

Він уточнив, що усі заяви про начебто зростання фінансових витрат на паломників з боку української сторони не мають під собою жодних підстав. За його словами, влада не зрозуміло з яких причин замовчує факти, коли хасиди витрачають великі суми коштів на ремонт та удосконалення інфраструктури в Умані. Натомість постійно лунають заяви про збільшення бюджетних витрат на ремонт доріг чи комунальної інфраструктури «через паломництво хасидів»:

 

«Хасиди поїдуть, а дороги та комунальна техніка залишиться в Умані», - зазначив Володимир Батчаєв.

 

За його словами, паломники платять за своє перебування в Україні дуже багато і «жадібність чиновників» їх починає дратувати. Ще у 2009 році хасиди звернулися із заявою в прокуратуру з проханням розібратися, куди йдуть їхні кошти і чому надані рахунки не відповідають рівню та якості наданих послуг. Так, окрім поточних рахунків, хасиди змушені були переплачувати сотні тисяч гривень комунальним службам (водоканалу, газовій службі), МНС-никам, міліції та навіть податковій. Натомість під час свого перебування в Умані хасиди так і не отримали гарячої води, належного рівня вивезення сміття та інше.

 

«Був закид про те, що з Умані із хасидського містечка створюють резервацію, утискаючи права українців. Самі хасиди зверталися до міліції з проханням не створювати для них резервацію, але правоохоронці не дослухалися до їх прохання. То хто винен – хасиди чи міліція?», - заявив Володимир Батчаєв.

 

Фото: photoliga.ru

Поділіться з друзями: