Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2012

Черкаська міськрада вирішила поки не виділяти кошти "Фрезеніусу"

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Депутати Черкаської міської ради на черговій сесії 24 травня вирішили не приймати програму, якою передбачається у 2012 році виділення майже 3,4 млн гривень на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Зокрема, йдеться про підтримку життя хронічних "нирочників" у приватному діалізному центрі "Фрезеніус" за відповідним договором між обласною владою та німецькою компанією, який невдовзі має бути підписаний. Представники "Батьківщини", зокрема депутат Роман Діскант, комуністів (Віктор Білоусов), а також депутат міськради Валерій Воротник взагалі почали дискусію навколо доцільності виділення коштів "Фрезенісу". Зі свого боку, депутат Черкаської міської ради Андрій Більда звинуватив "Батьківщину" та комуністів у небажанні підтримувати на належному рівні життя хворих, які у відчаї перекривали центральні магістралі міста.

Зокрема Андрій Більда нагадав депутатам, що хворі перекривали черкаські дороги заради того, щоб продовжувати лікування у "Фрезеніусі", який забезпечує світові стандарти якості й пропонує ціну на рівні обласної лікарні.

 

Зі свого боку, представник ПР, депутат Черкаської міської ради і голова комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього природного середовища Ігор Валовий запропонував у програмі передбачити не адресне виділення коштів "Фрезеніусу", а виділення коштів переможцю тендеру.

 

Міський голова Сергій Одарич, а також директор департаменту охорони здоров'я Черкаського міськвиконкому Олег Стадник пояснили, що міська рада у змінах до бюджету 2012 року передбачила виділення 3,4 млн грн саме для лікування хворих у "Фрезеніусі". Крім того, відповідне звернення про виділення субвенції з міського в обласний бюджет було й від голови Черкаської ОДА та обласної ради.

 

За словами Олега Стадника, у тендері на надання відповідних медичних послуг хворим на хронічну ниркову недостатність, за даними обласної влади, буде лише один учасник - "Фрезеніус". Тому в програмі необхідно прописати виділення коштів саме цьому діалізному центру.

 

Зрештою, міський голова і депутати вирішили перенести розгляд програми до проведення тендеру й визначення його переможця.

 

 

 

Поділіться з друзями: