Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2012

КП "Черкасиелектротранс" бере два мільйони кредиту для виплати боргів із зарплати

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" змушене взяти 2 мільйони гривень кредиту для виплати двомісячної заборгованості перед черкаськими тролейбусниками. Сьогодні, 24 травня, Черкаська міська рада ухвалила рішення про двомільйонний кредит для тролейбусників, оскільки ані підприємство, ані міський бюджет не може покрити заборгованість із зарплати. Подібну ситуацію міський голова Черкас Сергій Одарич пояснив невиконанням Урядом зобов'язань щодо компенсації проїзду "пільговиків".

Зокрема, за словами Сергія Одарича, за 4 місяці цього року Уряд мав виділити на "Черкасиелектротранс" близько 5 мільйонів гривень субвенції, одна виділив лише 3,5. Тому й утворилася двомісячна заборгованість із зарплати перед працівниками.

Як стверджує мер Черкас, він з цього приводу нещодавно зустрічався із віце-прем'єром Валерієм Хорошковським і той дав доручення міністерству фінансів вирішити проблему субвенції з держбюджету.

Однак, за словами Сергія Одарича, зважаючи на складну ситуацію з держбюджетом, невідомо, коли надійде субвенція на "Черкасиелектротранс". Тому ухвалене рішення взяти кредит, а після надходження коштів з держбюджету - його виплатити.

 

Утім, депутат Черкаської міської ради Віктор Білоусов зазначив, що для відкриття кредитної лінії для "Черкасиелектротрансу" потрібно відкрити новий рахунок для підприємства. За словами Віктора Білоусова, нинішні банківські рахунки комунального підприємства заблоковані через непогашення попереднього кредиту.

 

З іншого боку, Черкаська міська рада на сесії 24 травня виділила "Черкасиелектротрансу" 800 тисяч гривень на ремонт аварійних мереж та опор для електромереж тролейбусів.

Втім, як стверджує Віктор Білоусов - цього недостатньо. Однак його пропозиція збільшити фінансування, зокрема і виділити 1,2 млн грн на заміну вже зношених шин тролейбусів не знайшла підтримки в депутатів та міського голови. На заміну шин, за даними Черкаського міськвиконкому, виділили лише 400 тисяч гривень.

 

 

 

Фото doomar.blogspot.com

 

 

Поділіться з друзями: