Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Трав 2012

Євгеній Захаров проведе в Черкасах два семінари

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова правління Української Гельсінської спілки Євгеній Захаров у четвер, 24 травня, проведе в Черкасах два семінари.

Тема першого семінару -  «Злочини на ґрунті ненависті в Україні: 2011-2012 роки». Спікером на цьому семінарі також буде член правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини (УМДПЛ) Володимир Батчаєв.

 

Харківська правозахисна група з квітня 2011 року проводила моніторинг у 17 адміністративних регіонах країни, з-поміж яких і Черкаська область. Результати проекту засвідчили, що проблема зростання расизму, ксенофобії та злочинів на ґрунті ненависті в Україні серйозно загострилася. Дізнатися про подробиці можна буде під час семінару. Початок – об 11 годині. Місце проведення – муніципальне інформаційне агентство «Черкаси».

 

Там же з 12.30 до 14 години відбудеться публічна дискусія на тему «Чи мають українці право знати правду про своє минуле?». Євгеній Захаров розповість про доступ до архівних документів про політичні репресії в архівах України та інших країн, про те, чи можуть бути обмеження в доступі до документів про політичні репресії, а також як забезпечити одночасно право доступу дослідників до архівних матеріалів і право фігурантів цих матеріалів на приватність.

 

Євгеній Захаров -  голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголова Харківської правозахисної групи. Учасник дисидентського руху 1970-1980 років. Кавалер ордену «За інтелектуальну відвагу» (2006). У січні 2012 року отримав премію імені Василя Стуса.

 

Фото: radiosvoboda.org

Поділіться з друзями: