Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Трав 2012

Черкащани не хочуть їздити в громадському транспорті "дорого, рідко і стоячи"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Через загрозу введення нових маршруток у місті Черкаси "Демократичний Альянс" організував акцію-перформанс по вбивству часу на зупинках громадського транспорту. Іронічними діями молоді активісти продемонстрували життя на зупинках унаслідок зменшення кількості маршруток та збільшення інтервалів руху транспорту до 15-40 хвилин.

Як повідомляє прес-служба "Демократичного Альянсу", за результатами дослідження проведеного організаторами, стало відомо, що у найпопулярнішій зараз маршрутці "Богдан" сидячих місць – 22, а у великому 90-місному автобусі – 23-25. Замість 2-3 "Богданів" їздитиме 1 великий автобус. До того ж двигун ЄВРО-4 має їздити на пальному ЄВРО-4, якого в Україні немає, тому рівень викидів не зменшується. "Богдан" споживає 15 л пального/100 км, а "великий автобус" – 30.

 

Крім того, великий автобус коштує на 1 млн грн дорожче, ніж "Богдан", тому перевізники цілком обґрунтовано вимагатимуть підвищення вартості проїзду – прогнозують громадські дослідники.

 

marsh2

 

В рамках вуличного дійства молоді демальянсівці показали як мають бути обладнані зупинки для такого довгого очікування на них автобусів: місця для сну та відпочинку, медпункт та медпрацівник, дитячий майданчик, місця для ігор, мішень для вбивання часу. Клоун роздавав дітям кольорову крейду та повітряні кульки. Для діток півгодини очікування – це нестерпно багато часу. Також була ворожка, яка катала яйцями скільки чекати ще маршрутку, бо розкладів руху на зупинках досі немає.

 

Акція відбувалася під гаслом "Транспортні ініціативи влади – дорого, рідко, стоячи!". 

 

Фото надані організаторами акції

 

Поділіться з друзями: