Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Трав 2012

Черкащанкам дуже складно пройти обстеження на мамографах

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Як з'ясувалося сьогодні під час звіту директора департаменту охорони здоров'я Черкаського міськвиконкому Олега Стадника на нараді в Черкаському міськвиконкомі під головуванням мера Черкас Сергія Одарича, черкащанкам сьогодні дуже складно пройти обстеження на мамографі. Так, жінкам до 35 років це фактично неможливо - лише з направленням лікаря з явною підозрою на рак молочної залози. Це, в свою чергу, обурило як міського голову Сергія Одарича, так і інших працівників виконкому, адже це зводить нанівець як профілактику онкозахворювань грудей в жінок, так і взагалі інформаційну компанію зі стимулювання обстежень жінок.

Утім, Олег Стадник заявив, що лише в 1 % обстежених жінок виявляється онкозахворювання і якщо всі жінки після 18 років у Черкасах (за його даними, це близько 135 тисяч осіб) вирішать обстежитися, то для цього не вистачить ні лікарів, ні засобів. За його словами, у лікарів є ліміт дозволеного опромінення на день, тому вони не зможуть прийняти велику кількість людей.

 

Врешті, Сергій Одарич доручив директору департаменту охорони здоров'я Олегу Стаднику зробити все, щоб програма профілактики раку молочної залози в Черкасах повноцінно запрацювала і щоб усі охочі жінки змогли пройти обстеження.

"Ми два роки тому купили мамографи, але вже третій рік є проблема з обстеженням", заявив Сергій Одарич, доручивши при потребі збільшити кількість лікарів, які проводять обстеження жінок.

 

Крім того, депутат міської ради Андрій Більда встиг на нараді зробити міні-дослідження і з'ясував, що жодна з опитаних ним жінок, що працюють у Черкаському міськвиконкомі, не проходила профілактичне обстеження на мамографі. Для пропаганди такого обстеження серед черкащанок депутат запропонував спершу обстежити всіх працівниць виконкому.

 

Фото dw.de

 

Поділіться з друзями: