Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Трав 2012

Фінська компанія «Lemcon» побудує для Черкас льодовий палац

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фіни будуватимуть у Черкасах льодовий палац. За попередньою інформацією, знаходитиметься він у сквері Жужоми неподалік від Долини троянд і буде розрахований на 3,5 тисяч місць.

Про це під час прес-конференції заявив директор підприємства «Черкасиінвестбуд» Денис Жмаєв.

 

За його словами, представник фінської будівельної компанії «Lemcon» пан Тапані уже приїздив у Черкаси і зустрічався із міським головою Сергієм Одаричем. Сторони обговорили деталі майбутнього проекту. Зараз фіни саме працюють над ескізним рішенням того, яким має бути льодовий палац.

 

«Ми чекаємо від них пропозицій і кошторису цього будівництва. Я думав, що цей проект буде швидше рухатися. Але ми намагаємося залучити державні кошти для реалізації цього проекту, а це не дуже просто зробити в сучасних умовах. Загальна вартість проекту – 120 мільйонів гривень. Сподіваємося, що 40 мільйонів нам виділить держава за програмою «Хокей України». Також є попереднє погодження від облдержадміністрації, що вони готові включатися і передбачати відповідні кошти. Крім того, ТОВ «Черкаські Мавпи». Вони готові також включатися в цей проект», - розповів Денис Жмаєв.

 

Він також наголосив, що програма «Хокей України» передбачає реалізацію стандартних проектів: 

 

«Це такі незграбні коробки на  413 посадкових місць. Нас це не влаштовує. Ми бачимо, що це повинен бути сучасний заклад, візитка міста Черкаси.  Відповідно до міжнародних баскетбольних вимог, посадкових місць повинно бути не менше, ніж 3,5 тисяч. І ми відштовхуємося від того, щоб можна було проводити у місті змагання міжнародного рівня», - підсумував Денис Жмаєв.

 

 

Фото: scrapulya-lapulya.blogspot.com

Поділіться з друзями: