Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Трав 2012

Черкаська міська рада виграла суд і повернула приміщення музичної школи № 1

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У середу, 16 травня, постановою Київського апеляційного господарського суду до комунальної власності міста повернуто приміщення Черкаської музичної школи №1 ім. Лисенка. 

Як повідомила головний спеціаліст-юрисконсульт відділу судового супроводу Лідія Літовкіна, яка виграла цей суд,  це – справжня перемога Черкаської міської ради у боротьбі за приміщення Черкаської музичної школи №1. Судовий спір про його повернення у власність громади міста тривав ще з 2006 року.

 

Будівля цього навчального закладу вибула з комунальної власності поза волею Черкаської міської ради. Свого часу його продала ТОВ «Будівельні технології» Соснівська районна рада.

 

У суді першої інстанції справу за позовом прокурора м. Черкаси в інтересах Черкаської міської ради до ТОВ «Будівельні технології» про витребування з незаконного володіння Черкаської музичної школи №1 ім. Лисенка виграти не вдалося. Господарський суд Черкаської області під головуванням судді Скиби Г.М. відмовив у задоволенні  позову.


Цього тижня Київський апеляційний господарський суд скасував це рішення та прийняв нове, яким задовольнив позов про повернення майна до комунальної власності міста. Рішення суду набрало законної сили з моменту його проголошення.


Наступним кроком буде реєстрація майна в БТІ. Приміщення музичної школи і надалі використовуватиметься за призначенням.

 

Інформація та фото прес-служби Черкаського міськвиконкому

Поділіться з друзями: