Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2012

Тулуб домовився про співпрацю із делегацією Вінь Фук

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб учора, 15 травня, зустрівся із делегацією Вінь Фук. На зустрічі обговорювались можливості співпраці у сфері економіки, торгівлі, освіті й туризмі.

Як повідомляє прес-служба ОДА, гості внесли свої пропозиції щодо співробітництва з Черкаською областю. Ішлося, зокрема, про організацію виробництва запасних частин для автомобільного, залізничного транспорту та метрополітену, про поставки черкаськими виробниками продуктів харчування (сир, сухе молоко) до Республіки В'єтнам, створення тваринницьких ферм, риборозведення, навчання в'єтнамських студентів та аспірантів у вищих навчальних закладах області, розвиток туризму тощо. Крім того, сторони обговорили налагодження тісної співпраці з посольством Республіки В'єтнам щодо обміну делегаціями та щодо друку в'єтнамською мовою творів видатних черкащан.

 

За результатами зустрічі Сергій Тулуб дав доручення керівникам відповідних підрозділів вивчити можливості впровадження на теренах Черкащини пропозицій в'єтнамської сторони.

 

Провінція Вінь Фук займає площу 1 231 кв. км., її населення – понад 1 млн людей. Розташована поруч із столицею Ханой і належить до важливого економічного вузла району Бакбо та Ханой. Вінь Фук має сприятливі умови для розвитку економіки, зокрема, розвинену транспортну систему (головні державні дороги, залізниці та водні маршрути). Провінція розташована поруч з міжнародним аеропортом Ной Бай. Упродовж останніх 15 років Вінь Фук демонструє швидкі темпи розвитку економіки, показники якої щорічно зростають на 17 – 18%. Провінція займає 6 місце у В'єтнамі за бюджетними показниками. Нині Вінь Фук має 120 проектів прямих іноземних інвестицій (FDI) на загальну суму реєстраційного фонду близько 2,35 мільярди доларів. У провінції працюють інвестори з 13 країн світу.

 

Зображення: geo.gway.com.ua

Поділіться з друзями: