Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2012

Хорошковський заступився за мера Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський виступив на захист мера Черкас під час проведення конференції «Впровадження Угоди мерів як шлях до енергетичної безпеки України».

 

IMG 8809

 

Міський голова Черкас у своєму виступі акцентував увагу присутніх зокрема на тому, що треба припинити стримувати ріст тарифів.

 

«Тарифи повинні бути високими для того, щоб люди намагалися зменшити використання енергоносіїв. До тих пір поки ми будемо за рахунок державного бюджету чи за рахунок міських бюджетів дотувати тарифи, до тих пір у громадянина, у споживача не буде ніякого бажання зменшувати використання енергоносіїв», - зазначив Сергій Одарич.

 

IMG 8950

 

Коли ж під час прес-конференції журналісти поцікавилися, чи варто піднімати тарифи на комунальні послуги для населення, тоді як рівень життя в державі залишається дуже низьким, Валерій Хорошковський відповів:

 

«З вашого дозволу я виступлю в захист мера. Тому що насправді він не говорив про огульне підвищення тарифів. Завдання – щоб у сім'ї грошей витрачалося не більше, ніж сьогодні. Єдине питання в тому, чи ефективно ми витрачаємо енергоресурси, чи ні. І більше того, мер сказав, що потрібно адресно підходити до питання соціальної допомоги. Це ідеальна картина, за нею треба рухатися. Ще раз хочу повторити, що в такій ситуації питання економії, або переходу на енергозберігаючі технології не стоїть. Бо немає сенсу, людина не відчуває, що це достатньо великі витрати», - зазначив Валерій Хорошковський.

 

Він також зауважив, що українці більше витрачають на мобільний зв'язок, ніж на оплату комунальних послуг.

 

«Ви подивіться на витрати кожного з нас на мобільні телефони. Знаєте скільки сьогодні використовується мобільних телефонів? Більше, ніж населення в Україні, – понад 50 мільйонів. І витрати на кожний номер, на кожен телефонний апарат – вони вищі, ніж комунальні витрати. Чому так? Бо сім'я завжди вибирає, куди платити кошти. І якщо немає стимулювання (а ціна – це також стимулювання до енергозбереження), то немає потреби до цього підходити. Але з точки зору Уряду, ми будемо в будь-якому випадку дуже обережні, і мова зараз не йде про підвищення тарифів. Це ми задекларували вже достатньо давно. І навіть на переговорах із МВФ я завжди кажу, що Уряд спочатку знайде модель соціальної адресної допомоги, і тільки після того зможе говорити про поступове підвищення тарифів», - підкреслив Валерій Хорошковський.

 

Нагадаємо, що він взяв участь у конференції та виголосив промову на тему «Зміна клімату та енергетична безпека – глобальні виклики. Український вимір». Щоправда, пан Хорошковський жодного разу не вжив словосполучення «зміна клімату» і говорив винятково про енергозбереження.

 

Фото прес-служби Черкаського міськвиконкому та dumskaya.net

Поділіться з друзями: