Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2012

Під Черкасами висадили плантацію японського "очерету"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Сергій Одарич сьогодні, 15 травня, під час конференції «Впровадження Угоди мерів як шлях до енергетичної безпеки України» заявив, що під Черкасами цьогоріч висадили "біоенергетичну" рослину, виведену японцями - міскантус. 

"Ця рослина подібна до нашого очерету, виростає довжиною 3-3,6 метри, але її теплоємність співмірна з дубом", - зазначив Сергій Одарич. Таким чином, за словами міського голови Черкас сировину планується використовувати для опалення мікрорайону "Соснівка", де працює котельна, яка опалюється тріскою. Випробувати міскантус хочуть уже в наступному опалювальному сезоні. 

 

Довідка:

Як інформує Вікіпедія, ці рослини ростуть заввишки 80-200 см і зазвичай утворюють великі, досить пухкі дернини з повзучими кореневищами. Стебла прямі. Представники роду поширені в тропічній, субтропічній і теплопомірних зонах Азії, Африки та Австралії. Міскантус може бути використаний як біоенергетичне паливо, оскільки урожай з одного посіву можна збирати протягом 30 років у кількості до 30 тонн з гектара.

 

 

Фото http://dic.academic.ru

 

Поділіться з друзями: