Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2012

Казначейство заблокувало рахунки «Черкасиінвестбуду» через афери попередніх керівників

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Казначейство заблокувало рахунки комунального підприємства «Черкасиінвестбуд» через афери попереднього керівництва.

У цьому НародUA запевнив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«По рахунках там тягнеться шлейф кількох справ ще з початку 2000-х років. З цього приводу варто поговорити з директором підприємства. Там проводилося кілька таких афер. Зокрема, рішенням суду зобов'язано підприємство виплатити якомусь громадянину 272 тисячі гривень за придбаний ангар, який «Черкасиінвестбуд» ніби то продав, а той громадянин купив. Коли кинулися розбиратися, жодних слідів у документації підприємства не лишилося. Знайшли цього громадянина – це сторож в одному із гаражних кооперативів. Ні сном, ні духом про ангар, що він його купував. Але виявилося, що він близький родич колишнього заступника директора «Черкасиінвестбуду», пана Каганова, це його тесть. Таким чином відбувалася така фіктивна операція. І сьогодні на користь тестя пана Каганова суд заблокував рахунки, щоб стягнути цю заборгованість.Безумовно, ми зараз докладаємо всіх зусиль для того, щоб розблокувати, дати можливість підприємству працювати. Одночасно звернулися до правоохоронних органів для того, щоб вони провели розслідування, бо ми вбачаємо тут ознаки злочину», - пояснив Сергій Одарич, зазначивши, що ця справа не єдина, бо «там є ще кілька таких справ».

 

Мер також дав доручення працівникам прес-служби найближчим часом провести прес-конференцію із директором «Черкасиінвестбуду» Денисом Жмаєвим. Відповідаючи на запитання, щодо того, чи задоволений він роботою нового очільника підприємства (Жмаєва призначили на цю посаду у січні цього року - НародUA), Сергій Одарич сказав:

 

«Що стосується задоволеності роботою, то поки що говорити рано. Денис Жмаєв докладає багато зусиль для того, щоб завершити вичищання від старих шлейфів боргів, ми дуже багато вичистили всяких мутних питань ще в 2007-2008 році, але кілька справ із минулого знову повилазили. Тому, звичайно, значна увага директора прикута до того, щоб вирішити питання минулого і дати можливість підприємству працювати стабільно в майбутньому. Я думаю, що в Дениса все вдасться», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: