Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Трав 2012

Хорошковський пообіцяв Черкасам гроші за пільгові перевезення пасажирів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський днями зустрівся із міським головою Черкас Сергієм Одаричем.

За словами мера, обговорювалося питання затримки з оплатою компенсації для тролейбусників за пільгові перевезення пасажирів.

 

«У нас за останні кілька місяців іде серйозна затримка. 3 млн 700 тисяч надійшло, а 1 млн 5 тисяч не надійшло. Тобто, грубо кажучи, майже третя частина коштів не отримана. Це майже двомісячна заробітна плата працівників нашого тролейбусного парку. Дані відповідні доручення Міністерству фінансів виправити ситуацію в найкоротші терміни. Я думаю, що вже до кінця цього тижня ми будемо знати, коли надійдуть ці кошти, і  зможемо погасити заборгованість із заробітної плати, яка є на сьогоднішній день у «Черкасиелектротрансі», - зауважив Сергій Одарич.

 

Також, за його словами, мова йшла про виділення коштів із Державного бюджету як співфінансування місту Черкаси на придбання тродейбусів.

 

«Ви знаєте, що ми оголосили тендер на придбання 45 тролейбусів. У перших числах червня він відбудеться. Ми маємо передбачених 30 млн грн у міському бюджеті, і я маю домовленості із Дмитром Фірташем, що він готовий ту суму платежу за землю, яка припадає на 2013 рік (це 27 мільйонів гривень), оплатити в цьому році для того, щоб ми могли більшу кількість тролейбусів придбати. Але, безумовно, нам хотілося б ще збільшити цю кількість, і в тому числі отримати субвенцію з Державного бюджету, так як це передбачено державною програмою розвитку електротранспорту, яка передбачає співфінансування з Держбюджету місцевим бюджетам на оновлення рухомого складу», - розповів Сергій Одарич. Він також повідомив, що сподівається, що при коригуванні Держбюджету та визначенні коштів, які будуть спрямовані на цю державну програму, місто Черкаси також не залишиться поза увагою Уряду.

 

Фото: tsn.ua

Поділіться з друзями: