Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Трав 2012

Через два тижні таки з'явиться навігація між Києвом, Черкасами, Каневом і Чигирином?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський губернатор Сергій Тулуб заявив, що до кінця тижня нарешті відкриється довгоочікувана навігація по Дніпру у Черкасах та Каневі, яку влада обіцяла запустити ще в минулому році. Щодо канівського порту, то Сергій Тулуб був не настільки впевненим. Але якщо це все ж реалізується, то  між Черкасами, Каневом та Чигирином, за словами голови Черкаської ОДА, зможуть курсувати різноманітні судна та пароплави. Крім того, як повідомив Сергій Тулуб, до кінця травня має налагодитися навігація між Черкасами і Києвом.

Про останнє Сергій Тулуб та віце-прем'єр Борис Колесников, за словами губернатора, домовилися при зустрічі.

Як уже повідомляв НародUA, 18 травня у Черкасах відбудуться урочисті заходи з нагоди відкриття річкової навігації. Зокрема, багатодітних матерів покатають Дніпром на пароплаві.

 

Сергій Тулуб, говорячи про відкриття навігації, зазначив наступне:

- Це не таке просте питання, і сьогодні, щоб його вирішити, прийшлося нашим фахівцям прикладати багато зусиль. Але все ж таки у п'ятницю на цьому тижні ми з вами відсвяткуємо відкриття навігації в місті Черкаси і, я сподіваюсь, у місті Каневі. Це дасть можливість сполучення Канева, Черкас і Чигирина. А те, що стосується сполучення з містом Києвом, то з цього приводу я зустрічався з віце-прем'єр-міністром, міністром інфраструктури Борисом Колесниковим, і визначилися в термінах і можливостях. І, я думаю, це запрацює до кінця цього місяця. 

 

Нагадаємо, що порт у Черкасах реконструювали та відкрили восени минулого року. Втім, повноцінно навігація так і не запрацювала. Крім того, влада заявила і про відкриття минулого порту "Адамівка" в селі Рацеве Чигиринського району. Проте, як переконався під час поїздки до порту НародUA, окрім реставрації головного приміщення порту "Адамівка", фактично нічого там не змінилося.

Поділіться з друзями: