Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Трав 2012

Аукціон з продажу готелю «Черкаси» транслюватимуть в Інтернеті

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Усі, хто хоче дізнатися, як відбуватиметься аукціон з продажу готелю «Черкаси», зможуть у понеділок, 14 травня, об 11 годині ввімкнути он-лайн трансляцію на сайті Черкаської міської ради і бути присутніми на торгах, принаймні віртуально.

Тим паче, що прес-служба Черкаського міськвиконкому поширила заяву про те, що «усім бажаючим бути присутніми на аукціоні з продажу нежитлових приміщень готелю «Черкаси», необхідно сплатити вхідну плату на рахунок департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради в  розмірі 170 грн. Призначення платежу: за присутність на публічних торгах з продажу нежитлових приміщень готелю «Черкаси».

 

gotel

 

НародUA поцікавився у міського голови Черкас Сергія Одарича, чому за присутність на торгах потрібно платити. Мера ця інформація здивувала і він пообіцяв «у всьому розібратися». Зрештою, дав відповідь:

 

«Виявляється, це вимога закону. Але можна абсолютно безплатно дивитися он-лайн трансляцію», - запевнив Сергій Одарич. Водночас незрозуміло, чи зможуть журналісти потрапити на трансляцію, чи їм теж доведеться спостерігати за торгами за допомогою Інтернету, оскільки на це питання мер не відповів. Щоправда, на останній прес-конференції він запевнив журналістів, що вони зможуть прийти на аукціон, але тоді Сергій Одарич ще не знав про відповідну вимогу закону та про вхідну плату.

 

Тим часом, керівник юридичної служби Черкаської обласної організації Комітету виборців України Сергій Пасічник також підтвердив інформацію про законність стягування вхідної плати з усіх, хто хоче потрапити на торги:

 

«Робиться це все, керуючись Законом України «Про приватизацію державного майна», Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок визначення та застосування способів приватизації щодо об'єктів малої приватизації, затвердженого наказом Фонду державного майна України №1511 від 30.07.1998 року із внесеним змінами до нього наказом Фонду державного майна України №2970 від 11.11.2005 року. Ну і звичайно, як правило має бути Положення про проведення подібних аукціонів (за Черкаси не скажу чи воно є чи ні)», - пояснив Сергій Пасічник.

 

Цікаво, що в п'ятницю під час наради у міськвиконкомі перший заступник міського голови Віктор Беззубенко пригадав, що саме завершилося прийняття заяв на участь у аукціоні і запитав у присутніх, скільки було подано заявок. Потім посадовець раптом різко передував, очевидно, пригадавши про он-лайн-трансляцію наради, і сказав: «О, ні, не треба! Краще не називайте цифру». Ще раніше міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив журналістів, що 12 претендентів уже отримали пакет документів для участі в торгах.

 

Нагадаємо, що початкова ціна готелю з урахуванням ПДВ – 12 862 800,00 грн. Кожен учасник аукціону має сплатити грошові кошти в сумі 1 286 280, 00 грн, що становить 10% початкової ціни об'єкта приватизації.  Аукціон відбудеться: 14 травня 2012 року об 11 годині у приміщенні Черкаського міськвиконкому.

 

Фото: liceum2.mk.ua та forum.ck.ua

Поділіться з друзями: