Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Трав 2012

Клюєв приїде в Черкаси, щоб розповісти про зміни клімату

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Клюєв приїде в Черкаси, щоб взяти участь у конференції «Впровадження Угоди мерів як шлях до енергетичної безпеки України».

Конференція відбудеться 15-16 травня у приміщенні медичного коледжу Черкас.

 

Згідно попередньої програми, Андрій Клюєв відвідає конференцію у вівторок, 15 травня, і під час пленарного засідання виголосить промову на тему: «Зміна клімату та енергетична безпека – глобальні виклики. Український вибір».

 

Під час конференції обговорюватимуть питання зміни клімату, енергетичної безпеки України, використання енергоощадних технологій у житлових та муніципальних будівлях, впровадження альтернативних джерел енергії тощо.

 

На захід запрошені близько 100 міських голів України, науковці, експерти, дипломати інших держав. Конференцію організовують Асоціація «Енергоефективні міста України» та Черкаська міська рада.  Очікується, що на конференції міський голова Черкас підпише «Угоду мерів».

 

Нагадаємо, що у конференції мав взяти участь також і перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський, проте його прізвища немає у попередній програмі, яку поширили прес-служба Черкаського міськвиконкому.

 

«Угода мерів» - це ініціатива європейських міст, які об'єдналися задля спільної боротьби з глобальним потеплінням. Підписанти «Угоди мерів» беруть на себе добровільні зобов'язання зменшити на своїх територіях до 2020 року на 20% викиди СО2 (двоокис вуглецю).

 

Фото: unn.com.ua

Поділіться з друзями: