Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Трав 2012

Новопризначена заступниця мера Черкас назвала місто «кладовищем смітників»

Читайте більше в рубриці Політика
 

Заступником мера Черкас стала екс-мер Цюрупинська Людмила Зарічна.

Черкаська міська рада щойно затвердила заступником міського голови Черкас Людмилу Зарічну, яка раніше обіймала посаду мера міста Цюрупинськ (Херсонська область).

 

За її кандидатуру проголосували 34 депутати.

 

Нагадаємо, що заступник мера Черкас Олексій Гужва написав заяву на звільнення за власним бажанням, мотивуючи свій вчинок тим, що він хоче займатися бізнесом. Тож досі у мера Черкас було тільки два заступники – Олексій Леонов та Віктор Беззубенко.

 

Деякі депутати не підтримали рішення про призначення ще одного заступника.

 

Зокрема, Володимир Мамалига запропонував не приймати подібне рішення, оскільки містові не по кишені таке навантаження.

 

«У нас заступники, як стратеги не впливають на роботу департаментів. Вистачить нам і одного стратега – Сергія Одарича», - сказав Володимир Мамалига.

 

Його підтримав Віктор Білоусов, який заявив, що штат міськвиконкому і так занадто «роздутий». За його словами, це - 550 працівників, на утримання яких у цьому році виділили 45 мільйонів гривень.

 

«Це на 230 % більше, ніж за рекомендаціями Мінфіну», - сказав Віктор Білоусов, наголосивши на потребі скорочення апарату.

 

У свою чергу, новопризначений заступник мера Людмила Зарічна розкритикувала роботу у сфері житлово-комунального комплексу.

 

«Тут говорили про кладовище, але чомусь на кладовища сміття ніхто не дивиться. Вони як єгипетські піраміди стоять...  Я оце їздила вашим транспортом, автобуси старі ходять. За кордоном і на свалці немає таких автобусів!», - заявила Людмила Зарічна.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: