Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Трав 2012

У Черкасах відбувся молебень за загиблих у війні

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 8 травня, на Пагорбі слави в Черкасах відбувся молебень за десятки мільйонів загиблих у Другій світовій війні, який відслужили священики різних українських Церков. Крім того, молодь, представники різних громадських організацій та об'єднань, науковці та окремі депутати згадали події Другої світової війни, а також те, що в перші повоєнні роки ніхто і не думав "святкувати перемогу", адже фактично в кожній сім'ї українців війна забрала чимало життів. 

Організатором молебню виступив Народний рух України.

 

IMGP3923

IMGP3925

IMGP3927

IMGP3930

IMGP3937

IMGP3939

 

 

Як заявив професор і політолог Віталій Масненко, в 1945 році лише один злочинний режим у світі вдалося перемогти - гітлерівський. Натомість сталінсько-комуністичний режим ще тривалий час знищував мільйони українських життів і проти нього продовжували воювати та вести боротьбу представники Української повстанської армії, дисиденти та інші патріоти.

Про це згадували після молебню різні науковці, зокрема Юрій Присяжнюк та Сергій Шамара, а також депутат Черкаської облради Любов Майборода.

 

Усі наголошували на тому, що помпезні урочистості й пропагандистські спекуляції недоречні на кістках мільйонів жертв війни. Тому потрібні не масові гуляння й використання теми війни як політичної технології для електорату та поширення маніпуляційних ідеологем, а традиційне для цивілізованого світу вшанування жертв війни 8 травня.

 

Поділіться з друзями: