Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Трав 2012

ДТП за участю заступника губернатора Едуарда Івакіна досі не розслідували

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Правоохоронні органи досі не встановили винних та не визначили збитки, завдані бюджету, у ДТП, в яке потрапив ще два місяці тому заступник голови Черкаської ОДА Едуард Івакін на під'їзді до Умані. Тоді новоспечений і таємничий чиновник, як повідомлялося, на шаленій швидкості поспішав на закриту нараду силовиків із губернатором. Проте, на щастя, "мажорні" чиновники нікого не збили на пішохідних переходах і не врізалися в інші авто, а просто "вилетіли" за автобан. І хоч службове авто «Фольксваген Пассат» перекинулося і добряче "постраждало", проте водій та сам Івакін завдяки подушкам безпеки залишилися неушкодженими.

Однак, як повідомив після ДТП НародUA старший інспектор зі зв'язків із громадськістю Управління ДАІ в Черкаській області Володимир Ліщенко, дорожньо-транспортну пригоду за участю посадовця Едуарда Івакіна в ДАІ не оформляли, "оскільки ні в кого не було ніяких претензій".

 

З іншого боку, оскільки постраждав службовий, тобто придбаний за кошти платників податків, автомобіль, відповідні органи зобов'язані встановити відповідальних за заподіяну державі шкоду, які б компенсували завдані збитки. Крім того, мали б встановити і покарати осіб, які порушили правила дорожнього руху і могли б смертельно травмувати інших людей.

 

На прес-конференції після згаданого ДТП черкаський губернатор Сергій Тулуб повідомив НародUA, що аварію вивчає спеціальна комісія, яка і буде встановлювати винних та заподіяні бюджету збитки. 

Однак досі результатів діяльності цієї комісії ми так і не почули.

 

Сьогодні, 7 травня, Сергій Тулуб заявив НародUA, що комісія ще не завершила розслідування і він не може назвати жодних строків, коли стануть відомі результати експертиз. 

З іншого боку, губернатор пообіцяв, що він та особисто Едуард Івакін відразу після завершення розслідування публічно оприлюднять результати.

 

P.S. Схоже, водійська "хвороба" та конфлікти на дорогах Черкас та області загострюються. Періодично вони пов'язується і з політикою. Так, як повідомили деякі ЗМІ, в Лисянці місцевий регіонал побив таксиста нібито за те, що той раніше нісся з величезною швидкістю (за іншою версією - не зійшлися політичними переконаннями) і тепер справу побиття розслідують правоохоронні органи.

 

P. P.S. З іншого боку, коли бачиш, як ганяють на нерегульованих пішохідних переходах черкаські водії, сигналячи й щось собі вигукуючи на пішоходів, інколи таки хочеться провести в Черкасах акцію "Врятуй пішохода від хама-водія!" й набити пику не одному такому хаму. Так що всі охочі взяти участь у громадській просвітницькій акції на дорогах Черкас - зголошуйтесь Смеюсь.

 

Фото - скріншот з сайту podrobnosti.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему