Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Трав 2012

Сергій Тулуб: "Поганому... не буду далі казати нічого, самі знаєте, шо заважає... кому, як і де"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На думку голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, поділ мажоритарних виборчих округів у Черкаській області викликає деякі питання і "територіальні" незручності. За словами губернатора, черкаська обласна влада збирається звернутися з цього приводу до ЦВК. Про це він заявив, відповідаючи на питання НародUA. Проте Сергій Тулуб відкинув звинувачення опозиції в тому, що обласна влада, зокрема він, свідомо "ділив" округи під певних владних кандидатів, які будуть балотуватися по мажоритарній системі.

Зокрема, у відповідь на слова депутата Черкаської міськради Миколи Булатецького про те, що цей поділ - "фальсифікація Сергія Тулуба", черкаський губернатор зазначив:

 

- Тулуба вже обвіняють у всіх гріхах. При чому тут Тулуб, якщо рішення приймала ЦВК? Це перше. По-друге, мене теж не все задовільняє в тому, що я побачив... Коли ми дивимося на межі, то ми бачимо деякі питання... Ми це вже обговорювали. По деяким дільницям ми будемо звертатися до ЦВК. Тому що воно якось получається не дуже територіально правильно. Розрив між ними територіально не дуже правильно і так далі. Нас це теж не дуже задовільняє. Важко там буде організувати роботу. І роботу дільничних виборчих комісій, і роботу, я думаю, кандидатів-мажоритарників. Та й вцілому роботу по агітації, пропаганді для політичних сил. Тому ми такі пропозиції зараз готуємо і, я думаю, найближчим часом вони будуть надіслані від обласної ради до ЦВК.

 

Водночас, на думку Тулуба, територіальний поділ одномандатних округів від ЦВК має й свої позитиви:

 

- Подивіться, між округами яка різниця по кількості виборців? Десь 17-19 тисяч виборців. Не більше. А раніше як було? 2004-й, інші роки? Там були розриви між кількістю виборців до 45 тисяч і більше. Це ж не годиться. А зараз всі будуть в рівних умовах по всім округам.

 

Врешті, наостанок він кинув каміння "в город" опозиціонерів, заявивши, що поганим... завжди щось заважає.

"А те, що стосується тих чи інших людей - хай вони спочатку щось зроблять, а потім уже будуть критикувати. Знаєте, як кажуть, поганому.... не буду далі казати нічого, самі знаєте, шо заважає... кому, як і де. Хай краще працюють, працюють для людей", заявив Сергій Тулуб.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему