Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Трав 2012

Кошти на «Щасливий квиток» для безпритульних тварин збирали по всій Україні

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

«Щасливий квиток у майбутнє» - під такою назвою у Черкасах стартує проект, кошти на який зібрали люди зі всієї країни. Така ідея реалізуватиметься вперше. Для Черкас новація є наступною сходинкою   безпрецедентної для України програми скорочення чисельності безпритульних тварин гуманним способом, що впроваджується у Черкасах.

Як повідомила керівниця Черкаського прес-клубу Оксана Савіцька, проект має на меті активізацію процесу прилаштування тварин із міського притулку - всім, хто захоче забрати тварину,  вручатимуть сертифікат  на її безкоштовне ветеринарне обслуговування. Таким чином ініціатори проекту сподіваються підвищити рівень відповідальності власників тварин і привернути увагу до того, що тварина потребує піклування і турботи. Популяризація такого неспоживацького ставлення до тварин  також має на меті вплинути на появу нових безпритульних тварин на вулицях міста.

 

Кошти для реалізації проекту – через розміщення ідеї на майданчику Української біржі благодійності  - перераховували люди з усіх куточків України. Наразі на майданчику біржі чекають підтримки ще два проекти, спрямовані на активізацію прилаштування тварин із Черкаського комунального притулку – «Друг для друга» та «Радісний старт».

 

Про подробиці реалізації проекту можна дізнатися у четвер, 10 травня, о 12 годині, під час  прес-конференції у Черкаському прес-клубі - від керівника Черкаського обласного благодійного фонду «Еко-Центр» Олени Литвинової.

 

Фото: wallpaper.zoda.ru

Поділіться з друзями: