Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Квіт 2012

Рецепт губенаторства від Тулуба – не читати газету лежачи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб відвідав Чорнобаївську гімназію й поспілкувався з переможцями інтелектуальних конкурсів та турнірів. Невимушені запитання юних інтелектуалів провокували невимушені відповіді.

Зокрема, Сергій Тулуб розповів, що усі його заходи розписані на три місці наперед.

 

«У всьому має бути системний підхід. Планування допомагає мені бути організованим, допомагає в роботі команді, яка зі мною працює. Крім того, це дає мені можливість ретельно готуватися до заходів та займатися самоосвітою. Адже я також кожного дня навчаюсь: читаю багато преси, різноманітних ділових паперів, дивлюсь телебачення, працюю з Інтернетом, електронною поштою», - розповів губернатор.

 

Також він зізнався, що в школі улюбленими предметами в нього були географія, історія, українська мова та математика. Ще дуже любив читати - вночі лежав під ковдрою з ліхтариком і читав до другої, третьої години ночі. 

 

7

«А ще я з задоволенням грав у доміно і шахи. Дуже любив малювати. Це основні захоплення, які були у дитинстві. Але деякі залишилися і по сьогодні. Я й зараз люблю грати в футбол і шахи».

 

«Не любив тільки співи, хоча пісні і музику я дуже люблю. Більше того, я три роки навчався в музичній школі по класу баяна. Це сприяло моєму загальному розвитку. Проте, зізнаюся, в школі я не був «ангелом», не завжди був дисциплінований і сидів я на останній парті середнього ряду», - сказав Сергій Тулуб.

 

Відповідаючи на запитання про кар'єрний ріст та сімейний затишок, голова ОДА пригадав гасло, з яким свого часу йшов на вибори лідер Народного Руху України В'ячеслав Чорновіл:

 

«У мене є родина, у мене є донька і син, у мене зараз уже є два онука. Старшому онукові уже 17, меншому 11 років. Сподіваюсь, що будуть ще. Я ніколи не лежав на дивані в капцях з газетою, і не чекав, коли дружина зробить це байдикування ще комфортнішим. У мене немає на це часу. Я весь час, скільки живу, стільки і рухаюсь. А рух – це життя. Треба рухатися, треба вчитися, не соромитися того, що ти чогось не знаєш. Якщо чогось не знаєш, то навіть у меншого за себе запитай. Завжди треба вчитися, розпізнавати нове, дай можливість собі розвиватися і щоб люди навколо тебе раділи від того, що вони з тобою спілкуються. Треба мати міцну родину – це опора твого кар'єрного зростання», - підсумував Сергій Тулуб.

 

9 copy

Тулуб і діти

 

Як повідомляє прес-служба Черкаської облдержадміністрації, на завершення зустрічі Тулуб подарував гімназистам телевізор (очевидно, щоб не читали газети лежачи, а отримували інформацію із «блакитного» екрану). У свою чергу, учні вручили йому картину з бісеру.

 

Фото з офіційного порталу Черкаської ОДА

Поділіться з друзями: