Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2012

Черкащани вимагають надати Холодному Яру статус Національного природного парку

Читайте більше в рубриці Соціум
 

29 квітня стартує велопробіг "Громадськість за присвоєння Холодному яру статусу Національно-природного парку". Велопробіг розпочинається о 13.00 год. від Соборної площі в Черкасах, звідки учасники велопробігу рушають до Холодного Яру - в Медведівку, Мельники, Кресельці, до Гайдамацького ставу і на хутір Буда.

Мета заходу, як заявив організатор акції і керівник ресурсного центру АНГО Анатолій Рекун, - привернути увагу громадськості та влади на необхідність надання Холодному Яру статусу Національного природного парку.

 

Для реєстрації бажаючих взяти участь у велопробігу необхідно заповнити реєстраційну заявку, отримавши її за електронною адресою asim@uch.net.

 

Організатори пропонують наступну програму дій:

 

1-й день
Виїзд з Черкас 29 квітня о 13.00 від Соборної площі (бул. Шевченка, 185). Ті, хто приєднується в Червоній слободі, чекають біля траси.

Маршрут руху: Черкаси -Ч. Слобода-Леськи- Думанці-Чубівка. Зупинка в агросадибі "Добра хата" (с.Чубівка). Палимо багаття, співаємо пісні (репертуар український). Розбиваємо намети, вечеря, ночівля.

2-й день
8.00 год. Виїзд від "Доброї хати". Їдемо через Дем`янці, Замятницю, Медведівку до Мельників (центр села). Об 11.00 год. тут біля пам`ятника розпочинається урочиста церемонія. Приєднуємося до неї. Далі від Мельників їдемо на Кресельці (місце останньої битви партизанів), потім до Гайдамацького ставу (тут, мабуть, обідаємо) і далі на хутір Буду. Тут ми допомагаємо організаторам Будянського ярмарку, вечеряємо та організуємо ночівлю. 

3-й день
Беремо участь у Будянському ярмарку органічного землекористування. Виїзд першої групи бажаючих на Черкаси о 12.00 год. Їдемо через ліс:
Лубенці-Чубівка (відпочинок в "Дрбрій хаті") -Леськи-Ч.Слобода-Черкаси.

4-й день
Від`їжджають останні "могікани".

 

539428 157837214339578_100003399011621_202735_895411558_n

 

Що брати з собою: 
- накидку від дощу
- миску, ложку, кружку
- спальний мішок, карімат
- сухий пайок на 2 дні (кашу ми там зваримо)
- трохи грошей
- гарний настрій

 

 

Про особливості Холодного Яру можна прочитати тут:

Холодний Яр вабить потужною енергетикою

 

Читайте також:

Холодний Яр: унікальний заповідник без землі

 

 


Фото ango.org.ua

Поділіться з друзями: