Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2012

Друга спроба провести позачергову сесію Канівської міськради також зірвалася

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 26 квітня, міський голова Канева Віктор Ніколенко здійснив другу спробу провести позачергову сесію Канівської міської ради, на якій вкотре мало розглядатися скандальне питання виділення кооперативу "Дніпрові сади" 6,5 га прибережних земель у Каневі. Проте, як повідомив НародUA депутат Канівської міськради Юрій Гамалій, сесія завершилася, так і не розпочавшись, оскільки зібралося лише 19 із мінімум 24 депутатів, необхідних для "кворуму".

На сесію не з'явилися депутати від "Батьківщини" та Партії регіонів, які, власне, і голосували за виділення невідомому кооперативу землі, де традиційно відпочивали на природі канівчани.

 

Нагадаємо, міський голова Канева Віктор Ніколенко наклав вето на рішення Канівської міської ради від 5 квітня 2012 року про виділення "Дніпровим садам" 6,5 га вздовж дренажного каналу Канева і неподалік від Дніпра для подальшої приватизації. 

Це земельне рішення Канівська міська рада ухвалила, як стверджують опоненти, порушивши українське законодавство та регламент ради. Крім того, ані депутати Канівської міської ради, ані жителі Канева досі не знають, хто ж є засновниками та членами кооперативу "Дніпрові сади".

Як уже повідомляв НародUA, відомо лише, що керівником "Дніпрових садів" є Тетяна Коваленко. За одними джерелами, вона - дружина, за іншими - просто родичка депутата Канівської міської ради від Партії регіонів Олексія Коваленка. Сам же Олексій Коваленко - секретар комісії з питань раціонального природо- та землекористування й екології Канівської міськради.

 

За попередньою інформацією, наступний шанс подолати своє вето на рішення міськради мер Канева Віктор Ніколенко планує дати депутатам 28 квітня. У цей день, як повідомив НародUA Юрій Гамалій, має відбутися ще одна позачергова сесія з питання виділення 6,5 га "Дніпровим садам" та подолання вето канівського мера з цього питання.

Поділіться з друзями: