Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2012

За лаштунками шоу «Танцюють усі!»

Читайте більше в рубриці Культура
 

На машині вже півгодини добираюсь до студії СТБ у Гостомелі. Навкруги – поля та луки. Відчуваю, як автомобіль часом підкидує на поганих дорогах (Євро-2012, кажете?). Врешті – дістаюся до велетенського павільйону, де скоро відбуватимуться зйомки прямого ефіру «Танцюють усі! Повернення героїв». Маючи запрошення, мене без вагань впускають до зали.

До 20:00 – початку прямого ефіру – лічені хвилини. Глядачам давно вже пояснили правила поведінки під час зйомок. Мене втішає комфортна температура й чистота. Я вмощуюсь дуже зручно на центральному місці сьомого ряду – видно, як на долоні.

 34

На сцені з'являються ведучі Дмитро Танкович та Лілія Ребрик, за суддівські крісла сідає суворе, але симпатичне танцювальне журі – Тетяна Денисова, Влад Яма, Олексій Литвинов та Франциско Гомес. Здається, усі на місці. Можна починати.

 

Усе під контролем!

...Телевізор я дивлюся вкрай рідко. По суті на шоу потрапила випадково. Та коли бачу, як злагоджено працює команда телевізійників, мимоволі піддаюсь чарам блакитного екрану... тільки вже того боку, що за лаштунками.

 танцуют все-1

Як організувати роботу операторів, сценаристів, журналістів, адміністраторів й усіх, хто причетний до створення шоу, дізнаюся в Наталі Франчук, керівника проекту «Танцюють усі!».

 

- Про це варто було запитувати, коли ми знімали перший сезон. Сьогодні вже система налагоджена, нікого не потрібно контролювати. Варто довіритися людям, які знають свою справу. У нас працюють переважно всі із самого початку – дизайнери, журі, ведуча. Змінюється хіба що команда креативників, хореографів, сценаристів... Та всі на своїх місцях. Наша команда здатна запустити вже будь-яке шоу.

 28

- Хто ваші глядачі на знімальному майданчику?


- Зазвичай, це фани із фан-клубів когось із танцівників, місцеві мешканці й ті, хто просто бажає потрапити на шоу. Сьогодні (4-й ефір – авт.), наприклад, приїхали фанати з Кременчука. Щоправда наша знімальна група до цього немає стосунку: наше завдання – віддати квитки танцівникам. Усе інше – це організаційна робота лідерів їхніх груп у «Фейсбуку», «Контактів» тощо. Та в наших інтересах, щоб зал був активний, щоб учасників підтримували, їм кричали та аплодували. Цього ефіру найкраще «працював» 3-й сезон, що ж – танцівникам інших сезонів на замітку.

 

- На СТБ постійно робота, одне шоу змінюється іншим. Коли ж ви відпочиваєте? Маю на увазі, тебе й твою команду...


- Ми настільки любимо своїх героїв, що працювати з ними нам завжди в радість. З іншого боку, наша команда працює дуже злагоджено, так що на ефірах ми точно не напружуємося. Навпаки, коли на одному з ефірів було завдання дізнатися, на кого схожий партнер по танцю, й учасники називали героїв мультфільмів, ми із залюбки переглядали анімацію, монтуючи сюжети. Це не кастинги – ось тут ми ночуємо на роботі. Адже це тригодинна передача з монтажем танцю, коментарів суддів, історій учасників. Прямий ефір – для нас відпочинок.

 танцуют все-12

 

З колекцій спогадів

...Життя за лаштунками не схоже на пристрасті в залі. Усі, кого я зустріла, подумками оперативно входили в нірвану, щоб бодай трохи відпочити. Відпочити від емоційного сплеску, а не утоми від роботи. «Мої» герої куліс випромінювали гарний настрій та успіх. І я охоче його ловила.

 

Суддя Олексій Литвинов про втому: «Я понад сорок років віддав улюбленій роботі, і від неї ніколи не втомлювався. Натомість коли мене просили щось інше зробити, я відчував неабияку втому...»

38


Учасниця Ілона Гвоздєва про артистизм: «Дуже важливо, що артист може грати різні ролі: сьогодні ти смієшся, а завтра плачеш. І чим природніше це виглядає, тим ціннішим стаєш ти. Саме це я відкрила в собі, беручи участь у шоу».

43


Ведучий Дмитро Танкович про відповідальність перед Лілею Ребрик: «КВК – це в минулому, нині я себе чудово почуваю в ролі ведучого. Моя партнерша Ліля очікує дитину. Відомо ж, що дитинка має слухати класичну музику, а її мама перебувати в гарному настрої. Тож за класичну музику та танці відповідає її чоловік Андрій Дикий, а я відповідно – за гарний настрій!»

26 1


Учасник Роман Дмитрик про фактор перемоги: «Без страху та хвилювання немає тієї повноти в танцю. Коли в тобі є той хвилюючий страх, це надає сили досягати вершин, а без цього – дуже скучно».


Суддя Франциско Гомес про наполегливість: «Я високо ціную тих, хто важко працює. Адже якщо ви не трудяги, то на шоу вам нічого робити».


Я полишаю куліси й викликаю таксі. На дворі – глупа ніч. У залі тривають зйомки четверту годину поспіль. Але я вже напевне знаю, що для більшості учасників знімального процесу – то в кайф. Звісно, є свої труднощі та нервові зриви (про це мова не йшлася, та я переконана). З іншого боку, коли на роботі отримуєш таку віддачу – від партнерів, глядачів, колег – усе інше стає неважливим.

 

...Чекаю машину. Трохи холодно, і щоб зігрітися, вже починаю танцювати і я.

 24


Гостомель – Київ – Черкаси. Спеціально для НародUA.

Фото Віталія Нетяги

Поділіться з друзями: