Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2012

Тричі по 30 мільйонів – і Черкаси отримають 45 нових тролейбусів

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Якщо відомий олігарх Дмитро Фірташ заплатить за земельну ділянку під «Азотом» 30 мільйонів гривень, а держава виділить ще 30 мільйонів, то в Черкасах незабаром з'являться 45 тролейбусів.

У цьому журналістів запевнив мер міста Сергій Одарич.

 

«Уже оголошено тендер на придбання нового рухомого складу для комунального підприємства «Черкасиелектротранс». Ми подали заявку на придбання 45 тролейбусів вартістю до 90 мільйонів гривень. Я мав зустріч на минулому тижні із власником «Азоту» Дмитром Фірташем. Ми домовилися, що в разі проведення тендеру і технічної можливості переможця тендеру забезпечити місто достатньою кількістю тролейбусів, Фірташ готовий достроково в цьому році заплатити залишок суми за викуп земельної ділянки під «Азотом», щоб місто могло розрахуватися за придбані тролейбуси», - розповів Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що Фірташ мав сплатити ці 30 мільйонів у 2013 році за остаточний викуп земельної ділянки, на якій розміщене підприємство «Азот».

 

«Крім того, у нас в міському бюджеті передбачено ще 30 мільйонів гривень. І я сподіваюся, що нам вдасться отримати допомогу з державного бюджету. Ще один варіант - обслуговування відсотків по кредиту або по лізингу. Тоді місто зможе взяти кредит за умови, що держава візьме на себе обслуговування, тобто місту цей кредит не буде коштувати нічого», - підсумував Сергій Одарич.

 

Апетит приходить під час їжі. Спочатку місто хотіло закупити 15 тролейбусів, витративши при цьому 30 мільйонів гривень. І якщо із Фірташем все зрозуміло – домовившись із мером, він таки справді може сплатити обіцяні кошти, то виникають сумніви, що держава буде аж настільки щедрою і надасть Черкасам ще 30 мільйонів на придбання тролейбусів.

 

Тим часом, Сергій Одарич налаштований доволі оптимістично.

 

«Відбулися певні зрушення у Кабміні. Вийшло доручення першого віце-прем'єра про включення вже під час внесення змін у бюджет 2012 року державної програми реформування громадського транспорту. Ця програма передбачала в попередні роки співфінансування з боку держави на придбання нових тролейбусів і трамваїв. Але впродовж останніх трьох-чотирьох років вона не фінансувалася. 2007 рік – це був єдиний рік, коли виділялося фінансування під цю програму, і тоді перші два нових тролейбуси ми купили – 50 % заплатило місто і 50 % дала держава. У 2008 році так само планувалося, але держава вже коштів не дала. Зараз мова йде про відновлення цієї програми вже в цьому році. І я сподіваюся, що частину грошей на придбання ми також зможемо отримати як співфінансування із держбюджету», - розповів Сергій Одарич.

 

Фото: produced.in.ua

Поділіться з друзями: