Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Квіт 2012

З наступного тижня почнеться збір підписів за відставку мера Черкас?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

За попередніми даними, Черкаський міськвиконком зареєстрував 26 ініціативних груп, створених для збору підписів за проведення референдуму з питання довіри до мера Черкас Сергія Одарича. Про це НародUA повідомив голова черкаського обласного осередку СПУ Олексій Малиновський. За його словами, в понеділок, 23 квітня, ініціативні групи отримують реєстраційні документи і протокол, який визначатиме терміни збору підписів за проведення референдуму з відставки Сергія Одарича.

Очевидно, уже з наступного тижня розпочнеться збір підписів з питання довіри до чинного міського голови Черкас. Про це повідомив Олексій Малиновський.

 

Ініціативними групам дається місяць на збір підписів. Загалом для проведення референдуму потрібно близько 23 тисяч підписів. 

 

Як уже повідомляв НародUA, з 4 січня по 3 лютого цього року вже проводився збір підписів за проведення референдуму з питання недовіри до мера Черкас. Організаторам не вистачило близько двох тисяч підписів для початку процедури референдуму.

 

Проте під час попередньої спроби оголосити народну недовіру міському голові Черкас працювало лише сім ініціативних груп..

Натомість сьогодні збиратимуть підписи, за попередніми даними, 26 ініціативних груп.

Поділіться з друзями: