Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Квіт 2012

У Черкасах засекретили конкурс, в якому перемогла фірма депутата-регіонала

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Підприємство «Хелсі-Плюс», яке очолює депутат Черкаської міської ради Володимир Гудзенко (фракція Партії регіонів), виграло конкурс на право оренди об'єкту міської комунальної власності, що знаходиться в центрі міста. 

Про це повідомляє департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради.

 

«Переможцем конкурсу,  який відбувся 13 квітня  2012 року, на  право  оренди об'єкту міської комунальної власності – частини комплексу будівель, розташованого по вул. Смілянська, 38/1, загальною площею 681,6 кв. м,  визнано ТОВ «Хелсі-Плюс», - пояснюють на офіційному порталі Черкаської міської ради. 

 

Зауважимо, що йдеться про частину комплексу будівель (два гаражі, майстерня, склад з прибудовою) загальною  площею 681,6 кв. м. Згідно умов конкурсу, стартовий розмір місячної орендної плати становить 6360,00  грн з ПДВ. Цільове використання будівель – для надання комунальних послуг. Строк оренди – 2 роки 11 місяців з можливістю його продовження за умови належного виконання орендарем своїх обов'язків за договором оренди.

 

НародUA звернувся до начальника відділу оренди Черкаського міськвиконкому Світлани Марущак із проханням надати інформацію щодо того, скільки ще учасників брали участь у конкурсі.

 

«Ми надаємо ту інформацію, яка передбачена. Ніде не передбачено, що я маю публікувати цю інформацію. Усе що стосується роботи комісії, є протоколі. Надсилайте інформаційний запит, і я надам вам цю інформацію», - сказала Світлана Марущак.

 

Фото: abali.ru

Поділіться з друзями: