Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Квіт 2012

Гриценко і Кличко не порозумілися через «тушок» та «кримінальних авторитетів»

Автор  Соломія Шпак
Читайте більше в рубриці Політика
 

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, перебуваючи сьогодні у Черкасах, розповів журналістам, чому так і не відбулося анонсоване ще восени об'єднання із партією Віталія Кличка «Удар».

«Я можу сказати те, за що я відповідаю. 30 жовтня минулого року ми з Віталієм Кличком на рівні лідерів партій домовилися про об'єднання: партія «Громадянська позиція» припиняє свою діяльність, об'єднана партія буде називатися «Удар». Головою буде Віталій Кличко, першим замом буде Гриценко. І ми домовилися, що робимо об'єднання швидко. Через 5 днів, 4 листопада, ми провели засідання ради нашої партії, на якому прийняли всі необхідні рішення одноголосно. З тих пір минуло понад 5 місяців. Рішення ради партії «Удар» з цього приводу не прийняте. Я читав повідомлення, що Віталій Кличко вирішив іти на вибори самостійно, я бажаю йому успіху», - заявив Анатолій Гриценко.

 

За його словами, ключовою умовою, яка є спільною так само і для інших партій, з якими об'єдналася, об'єднується чи збирається об'єднуватися «Громадянська позиція», є «чистота рядів і очищення від людей, які мають кримінальне минуле».

 

«Якщо їм не сподобалася ця вимога, то це їхні проблеми. Я ніколи не кажу пустих слів на вітер. І перш ніж сказати щось публічно, я їздив по різних областях, і прізвища передавав Віталію для реагування, а реагування не було. Тому я бажаю йому успіху. Єдине – хочу застерегти, щоб він зробив висновки з минулих успіхів і невдач. Тому що, на жаль, у 2006 році, коли Кличко привів депутатів до Київради, частина з них єдине, що там зробили – це взяли під контроль київське кладовище. Якщо він і зараз таку команду приведе, то я вже не хочу, така вже була. Вона називається «команда Черновецького», яка роздерибанила Київ. Тому відповідальність має бути», - зауважив Анатолій Гриценко.

 

Крім того, він наголосив, що називав Кличкові конкретні прізвища, які, втім, не захотів повторити для журналістів.

 

«Я називав йому міста, в яких сидять «тушки», що голосують із партією влади (при тому, що партія «Удар» декларує, що вона в опозиції). Я називав йому людей, стосовно яких підходять і кажуть, що це «авторитети», мали відношення до бандитів та вбивств. Це його справа, як він діятиме. Я не хочу цю тему розвивати. Якщо ми вимагаємо прозорості від влади, ми маємо очищатися самі, демонструвати на порядок вищу прозорість. Якщо комусь це страшно робити, тоді в мене виникає питання щирості. Те, що мінімально можна сказати, не порушуючи етичні принципи, я сказав. А решту нехай говорять інші», - підсумував Анатолій Гриценко.

 

Фото Анни Тарасової

Поділіться з друзями: