Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Квіт 2012

За магазинами, в яких торгують алкоголем вночі, «стирчать вуха» депутата міськради

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Попри те, що ще у вересні минулого року в Черкасах заборонили торгувати алкоголем та тютюновими виробами після 22 години, є чимало закладів, котрі вперто відмовляються виконувати рішення міської ради.

Як повідомила сьогодні під час наради у Черкаському міськвиконкомі директор департаменту муніципальної інспеції Ольга Швець, особливо злісними порушниками є магазини, які прямо чи опосередковано пов'язані із депутатом Черкаської міської ради Романом Діскантом (фракція «БЮТ-Батьківщина»).

 

«Сьогодні є проблеми з магазинами «Казбет», «Хрещатик» та «Україна». Крім того, продають алкоголь вночі у магазинах «Делікат», - зазначила Ольга Швець.

 

Нагадаємо, що кілька підприємців оскаржують у судах заборону на торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

 

P.S. Цікаво, що це той самий депутат Роман Діскант, який публічно вимагав від Черкаської міськради рішення, яке б заборонило підліткам виходити після 23.00 год. з дому. А також пропонував знімати на камери бійки дітей в школах та демонструвати їх в кінотеатрах. (Надихнули, як виявилося, депутата на ці всі ідеї бійки за участю власного сина, після чого пан Діскант на сесії зізнався, що більшість правопорушень вчиняють діти "благополучних" дітей через те, що це модно).

 

Однак, за інформацією Ольги Швець, заяви заявами, а бізнес-інтереси й реальність - це зовсім інше.

 

Фото: walland.ru

Поділіться з друзями: