Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2012

КВУ допомагає людям "депресивних" регіонів захистити свої громадянські права

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Заступник голови Черкаської обласної організації КВУ Сергій Пасічник представив проект "Захисти свої громадянські права!" За його словами, "базою" проекту стали Кам'янський та Чигиринський райони Черкаської області, які є одними з найдепресивніших в області. Експерти проводили, так би мовити, "польові дослідження" дотримання прав людини в сільській місцевості, а також надавали людям юридичну допомогу в підготовці судових позовів, а також запитів і звернень у різні владні інституції.

Як повідомив Сергій Пасічник, найбільш актуальними проблемами в селі є, з одного боку, звичні соціальні теми, з іншого - земельні питання. Зокрема, за юридичною допомогою КВУ зверталися як щодо виплати належних пенсій "дітям війни", чорнобильцям та іншим соціальним категоріям, так і з приводу правильності розрахунку пенсій та інших виплат.

У земельних питаннях найбільш актуальними стали оренда "земельних паїв" та відповідна оплата, правильність визначення меж земельних ділянок і так далі.

 

Врешті, КВУ видав посібник із зразками позовних заяв (аж до Європейського суду), адресами владних установ, зразками різноманітних договорів тощо.

 

За словами Сергія Пасічника, найбільша проблема в "нечесності" влади, яка проводить через Верховну Раду різноманітні соціальні закони, але реально не хоче їх виконувати, пояснюючи це, зокрема, й фінансовими можливостями.

Поділіться з друзями: