Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2012

Одарич розповів, чому не любить садити дерева на суботниках

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич не є прихильником практики посадки дерев під час суботників. Адже після цього лише близько 8 % дерев приживаються, а всі інші – гинуть.

«Позаминулої суботи багато проводилося толок по місту, у тому числі, пригадую, і «зелені» висаджували дерева. Оскільки їм дуже хотілося, щоб усе було висаджено красиво і на одному рівні, одного зросту, то якщо саджанець був високий, ямку глибше копали і глибше його опускали. Якщо ж саджанець короткий, то тільки корінці опускали в землю. Вам смішно, а в мене був шок. Я особисто не є прихильником висадки... Один раз пробував це зробити – 2 чи 3 роки тому. У Долині троянд ми висаджували саджанці. Із тих пір я намагаюся на суботниках дерева не висаджувати і прошу цього не робити. На жаль, дуже мало людей знають, як правильно здійснити посадку, а неправильно посаджене, неправильно полите, не на тому рівні висаджене дерево загине в той же рік, або максимум – через рік», - запевнив Сергій Одарич.

 

Він також розповів, що доцільніше висаджувати так звані «дорослі» дерева.

 

«Упродовж найближчих днів ви побачите, як завершиться висадка дерев на Європейській площі. Там будуть висаджені дорослі дерева з гарантованим приживанням, з уже сформованими кронами», - повідомив мер.

 

Фото: zt-rada.gov.ua

Поділіться з друзями: