Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Квіт 2012

Черкаські опозиціонери заявили, що підуть на акції "громадянської непокори"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Як заявив сьогодні на прес-конференції координатор "об'єднаної опозиції Черкащини" Леонід Даценко, опозиційні сили незабаром розпочнуть акції "громадянської непокори", якщо влада не закриє кримінальну справу проти депутата Черкаської міськради Миколи Булатецького.

На думку Леоніда Даценка, міський голова Черкас Сергій Одарич, який нібито буде балотуватися до Верховної Ради в одномандатному окрузі Черкас, злякався конкуренції Миколи Булатецького і разом із Сергієм Тулубом таким чином вирішив прибрати пана Булатецького з виборів. Але, за словами опозиціонера-письменника, не так все просто.

Тут розгортається цілий детектив. Адже, як вважає Леонід Миколайович, Сергій Тулуб і Сергій Одарич намагаються здобути прихильність олігарха Дмитра Фірташа та його кандидата в одномандатному виборчому окрузі Черкас Валентини Жуковської. І це, як стверджує Леонід Даценко, їх об'єднує, зокрема, і в питанні зняття з перегонів Миколи Булатецького, який, як відомо, нещодавно трішки похуліганив і порозбивав турнікети в Черкаському міськвиконкомі.

З іншого боку, за словами автора еротичної та громадянської поезії Леоніда Даценка, мер із губернатором змагаються за ресурси Дмитра Фірташа і незабаром розпочнуть відкриту війну.

 

Поділіться з друзями: