Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Квіт 2012

Невдовзі буде вирішуватися доля керівника "Астри" та фінансування оздоровчого центру

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На сесії Черкаської міської ради 5 квітня деякі депутати вимагали від міського голови Черкас Сергія Одарича продовжити контракт із керівником реабілітаційно-оздоровчого центру "Астра" Іриною Волощенко. Мовляв, заява мера Черкас про те, що вона за два місяці, як то вимагає закон, не написала заяву про продовження контракту, не відповідає дійсності. У свою чергу, Сергій Одарич заявив, що головна проблема в тому, що вони  з Іриною Волощенко не можуть порозумітися з приводу фінансування центру з міського бюджету Черкас.

За словами Сергія Одарича, конфлікт - через різні погляди на те, лікування яких категорій населення повинно фінансуватися з міського бюджету. Так, мер Черкас стверджує, що з міського бюджету має фінансуватися оздоровлення виключно незабезпечених людей. Натомість, як заявив Сергій Одарич, Ірина Волощенко наполягає, щоб, як і раніше, бюджетні кошти ішли на лікування "багатих людей".

 

Міський голова Черкас повідомив, що "багаті люди оплачують сьогодні лише 1/6 частину послуги" в "Астрі".

 

Після виступів депутатів та мера Черкаська міська рада не підтримала пропозицію Віктора Білоусова про те, щоб продовжити контракт із Іриною Волощенко.

 

З іншого боку, Сергій Одарич доручив на наступному тижні організувати "публічне, відкрите обговорення" за участю депутатів, самої Ірини Волощенко та всіх зацікавлених сторін з приводу фінансування "Астри" та оплати її послуг.

 

 

Фото rada.cherkassy.ua

Поділіться з друзями: