Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Квіт 2012

У Черкасах спеціальна прибиральна машина прибере там, «куди не доходили руки»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Спеціальна машина тепер прибирає дороги міста. За словами заступника міського голови Черкас Олексія Леонова, тепер цю процедуру можливо закінчити менше ніж за місяць.

«Ми розпочали роботи із прибирання прибордюрної частини доріг із 23 березня.  Як правило, ця процедура вимагала 2-3 місяці. Цього року маємо надію закінчити до Великодня. І прибрати при цьому не тільки основні магістралі, а й ті, до яких раніше просто не доходили руки», -  розповів пан Леонов.

 

teh

 

Цього року процедура очищення міста вперше була винесена на тендер, в якому взяли участь декілька українських фірм. Компанія-переможець і забезпечила місто новою технікою для прибирання доріг від піску та землі, які використовували взимку, щоб боротися проти ожеледиці.

 

Наразі, вже прибрано бульвар Шевченка, міст через залізницю та почалося очищення прибордюрної частини доріг по вулиці 30 років Перемоги і Сумгаїтській.

 

fo


Довідка:

Прибиральна машина «BRODD SWEDEN SCANDIA» - ширина захвату до трьох метрів. Принцип дії – дві бокові щітки, які підгрібають сміття на середину і ззаду і основна центральна щітка, яка подає сміття на транспортер, що вантажить сміття до машини. Також є два баки для води. За два проходи прибирає близько 15 сантиметрів ґрунту. 

 

Фото авторки

Поділіться з друзями: