Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Квіт 2012

Черкаська міська рада не проситиме прокуратуру скасувати кримінальну справу проти Булатецького

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутати Черкаської міської ради сьогодні під час сесії не підтримали звернення до прокуратури з приводу того, щоб було скасовано постанову про порушення кримінальної справи проти «бютівця» Миколи Булатецького, якого звинувачують у псуванні турнікетів у приміщенні мерії.

Натомість мер Черкас Сергій Одарич, як він висловився, «по старій дружбі», порадив по-іншому сформулювати звернення до прокуратури. Тож 40 депутатів проголосували за те, щоб спрямувати до прокуратури Черкаської області звернення, що міська рада не зверталася до прокуратури і нікого не уповноважувала звертатися з приводу порушення кримінальної справи проти Миколи Булатецького.

 

Нагадаємо, що 14 березня, під час мітингу воїнів-інтернаціоналістів біля будівлі мерії, сотні афганців увірвалися до приміщення. На відео було зафіксовано, як депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький допомагав афганцям потрапити в мерію і зіпсував турнікети. Тим часом, мер Черкас Сергій Одарич під час останньої прес-конференції заявив, що він не звертався до правоохоронних органів у цій справі і не знає, хто звернувся, а також сказав, що не вважає псування турнікетів приводом для порушення кримінальної справи.

Поділіться з друзями: