Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2012

Янукович доручив Тулубу до 6 квітня вирішити проблему з "Фрезеніусом"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Президент України Віктор Янукович доручив голові Черкаської, а також Чернігівської ОДА до 6 квітня врегулювати усі проблемні питання щодо лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Крім того, Віктор Янукович зобов'язав віце-прем'єр-міністра Раїсу Богатирьову, Міністра фінансів Юрія Колобова та усіх керівників регіональних адміністрацій проаналізувати (за участю Національної академії медичних наук України) стан надання медичної допомоги хворим, які потребують лікування методом гемодіалізу. Президент вимагає вжити невідкладних заходів для повного охоплення такою допомогою хворих, які її потребують.

Віктор Янукович від голів Черкаської та Чернігівської ОДА Сергія Тулуба та Володимира Хоменка вимагає забезпечити в повному обсязі фінансування послуг із гемодіалізу для пацієнтів, а також врегулювати проблемні питання з іноземними інвесторами, які реалізують проекти зі створення діалізних центрів.

 

Відповідне розпорядження розміщене на сайті Президента України.

 

 

 

ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Щодо розв'язання нагальних проблем із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу

З метою розв'язання нагальних проблем із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу:

Р.БОГАТИРЬОВІЙ, 
Ю.КОЛОБОВУ, 
Голові Ради міністрів 
Автономної Республіки Крим, 
головам обласних, Київської, 
Севастопольської міських 
державних адміністрацій

Проаналізувати за участю Національної академії медичних наук України стан надання медичної допомоги хворим, які потребують лікування методом гемодіалізу, та за результатами аналізу вжити невідкладних заходів щодо вирішення питань організаційного та фінансового забезпечення для повного охоплення такою допомогою хворих, які її потребують.

Доповісти до 1 травня 2012 року

С.ТУЛУБУ, 
В.ХОМЕНКУ

Ужити в установленому порядку заходів щодо забезпечення у 2012 та наступних роках у повному обсязі фінансування з відповідних місцевих бюджетів послуг із гемодіалізу для пацієнтів за відповідними медичними показаннями, врегулювання проблемних питань з іноземними інвесторами, які реалізують проекти зі створення діалізних центрів в Черкаській та Чернігівській областях.

Доповісти до 6 квітня 2012 року

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

Поділіться з друзями: