Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Квіт 2012

Черкащан закликають брати собак із притулку

Автор  Соломія Шпак
Читайте більше в рубриці Соціум
 

Незвичну соціальну рекламу розміщено у громадському транспорті Черкас. На плакатах городян закликають стати господарем для песиків, які мешкають у черкаському міському притулку. Їх нині там аж чотири з половиною сотні. Ініціаторами акції стало товариство захисту тварин «Друг» та громадська організація «Молода громада».

Яскраві плакати із риторичним запитанням «Можна я буду твоїм другом?» віднині прикрашають більше 40 маршруток. Це міські маршрутні таксі № 2, 7, 22 та приміські № 103, 305, 315 тощо. Незабаром така реклама з'явиться і в тролейбусах. На фото – собаки із черкаського міського притулку. Автором  світлин стала відома черкаська фотомисткиня Ольга Степаньян. Таким способом активісти вирішили привернути увагу до проблем безпритульних собак та підшукати чотирилапим новий дім.

 

dr

 

se vol

Волонтери «Друга» та «Молодої громади» допомагають собачкам знайти дім

 

pl

Ось такі плакати вже сьогодні можна побачити в громадському транспорті Черкас

 

bima

Мешканець притулку песик Біма чекає на господаря

 

greta

Знайомтеся! Це - Грета


Довідка

Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг» – неприбуткова громадська організація, яка створена в 2007 р. Команда зоозахисників активно допомагає безпритульним тваринам: лікує та стерилізує їх, доглядає за ними,  підшуковує нових господарів. Зокрема, за останні 2 роки було стерилізовано близько 700 собак і 300 котів. Завдяки цьому на світ не з'явилося близько 7000 безпритульних тварин. Серед останніх відомих соціальних акцій товариства «Друг» – осіння виставка безпорідних собак «Кубок Друга» та весняна благодійна фотовиставка «На тебе чекає ДРУГ» у ТРЦ «Хрещатик-Сіті».

 

Громадська організація «Молода громада» була заснована у 2010 році. ЇЇ діяльність спрямована на підтримку соціальних та культурних ініціатив. Також «Молода громада» займається організацією культурно-масових заходів, спортивних змагань та благодійних акцій. Серед останніх відомих заходів – міський благодійний бал, що відбувся 21 січня, та благодійний турнір з міні-футболу, який пройшов 1 квітня у СК «Будівельник».

 

Інформація та фото надані Черкаським міським товариством захисту тварин «Друг» та громадською організацією «Молода громада»

Поділіться з друзями: