Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Квіт 2012

Увага! Розшукуються чиновники!

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич не знає, хто саме звертався до правоохоронних органів, і чому було порушено кримінальну справу проти депутата Черкаської міської ради (фракція «БЮТ-Батьківщина») Миколи Булатецького.

Про це мер сказав сьогодні під час прес-конференції. Утім, упродовж кількох хвилин думка міського голови з цього приводу блискавично змінювалася.

 

«Я не вважаю, що поламані турнікети є підставою для кримінального переслідування. Я вважаю, що це цивільні стосунки і переконаний, що Микола Іванович відшкодує вартість майна, яке було зламане. Але для мене було дивно, коли я прочитав в одному з видань, що він не збирається відшкодовувати вартість, тому якщо він не збирається це робити, то безумовно справа дійде до суду. І в судовому порядку ми будемо стягувати завдані громаді міста збитки. Що стосується звернення до правоохоронних органів, то я не готовий сказати, хто звертався, але сьогодні ж ви отримаєте цю інформацію, хто звертався від Черкаської міської ради», - сказав Сергій Одарич.

 

Уже через кілька хвилин, відповідаючи на наступне запитання, мер заявив:

 

«Якщо міська рада і зверталася, то вона не зверталася з приводу Миколи Булатецького, а зверталася по факту. Більше того, є повний відеозапис усіх подій, які відбувалися, і немає проблем у будь-якого суду розібратися і встановити особи тих людей, які брали участь у псуванні турнікетів, тому я не бачу проблем у тому, щоб встановити, хто і що пошкодив, і за що має відповідати. Я вважаю, що кримінальна справа – це хороший піар для Миколи Івановича, і гріх ним не скористатися. Принаймні, шанси у Миколи Івановича виграти у Любові Володимирівни Майбороди по округу сьогодні суттєво зростають», - зазначив мер Черкас.

 

Микола Булатецький, присутній під час прес-конференції, у свою чергу зауважив, що в нього «не залізні нерви» і закликав Одарича вибачитися за те, що він є «ініціатором-провокатором» порушення кримінальної справи.

 

«Вибачитеся, то будемо далі думати, що робити, а якщо ні, то мені доведеться тоді вживати відповідних заходів і законними, і іншими способами. Тому що принизили мою сім'ю, принижено мою честь і гідність. Я завжди до вас звертаюся, що на мій погляд ви в нашому суспільстві не сама кончена людина. Чому ви розповідаєте про Грузію? Коли група корупціонерів на чолі з вами, на мій погляд, це те, що підтверджують мітинги, збори були в суботу, 22 людини їздили в Грузію... Ви просто принижуєте Україну. Я особисто як депутат обіцяю вам, що знайду аргументи і звернуся до міжнародних інститутів, інстанцій та субстанцій, щоб вас і вашу команду ніде не приймали за кордоном. Це моя така позиція», - сказав Микола Булатецький.

 

Сергій Одарич відмовився вибачатися, бо, як він пояснив, не бачить підстав для вибачень.

 

«Я на відміну від вас дуже коректна людина. Про те, що ви злочинець, може сказати тільки суд, а не я. Я не є судом. Я не говорив, що ви скоїли злочин. Я сказав, що ви пошкодили майно громади міста», - підсумував Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що впродовж останніх кількох тижнів мер Черкас досить суперечливо висловлювався щодо звернення до правоохоронних органів з проханням розібратися у ситуації із зіпсованими турнікетами в приміщенні мерії. Зокрема, що на офіційному порталі Черкаської міської ради 15 березня з'явилася новина «Депутат міськради - єдиний, хто порушив громадський порядок під час мітингу». Ішлося про те, що «... нині міська влада готує звернення до правоохоронних органів, які мають дати правову оцінку діям депутата міської ради». Крім того, в коментарі НародUA у той же день, 15 березня, коли була перерва під час сесії міської ради, Сергій Одарич сказав наступне:

«Я, безумовно, буду подавати в суд на відшкодування збитків, які завдані. Тому що там на кілька тисяч гривень пошкоджено майно громади. Тому, безумовно, він має відшкодувати».

 

Ще одна заувага – коли ми запитали в мера, який на той час перебував у Грузії, чи подавав він (міськвиконком, представники ради тощо) відповідні звернення в правоохоронні органи щодо зіпсованих депутатом Черкаської міської ради Миколою Булатецьким турнікетів, то отримали відповідь:

 

«До МВС не звертався, а претензії матиму, доки депутат не відшкодує збитки», - сказав Сергій Одарич.

 

Тож розшукуються чиновники, які без відома мера звернулися до правоохоронних органів з приводу зіпсованих турнікетів...

 

 

Зображення: khnu.km.uа

Поділіться з друзями: