Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Квіт 2012

Родина мера Черкас сплатила до міського бюджету 4 мільйони гривень, а заробила лише мільйон?

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич оприлюднив декларацію про доходи.

«Моя зарплата за минулий рік склала 93 657 гривень, доходи інших членів родини - 997 711 гривень, з них зарплата - 101 000 гривень, доходи від підприємницької діяльності - 896 711 гривень. Загальний дохід сім'ї - 1 091 368 гривень. Майно не змінилося з 2007 року - ті ж будинок, ділянка, квартира, машини», - розповів Сергій Одарич.

 

За його словами, якихось особливих видатків в минулому році в нього не було, окрім довгоочікуваного погашення останньої суми кредиту за будинок у селі Мошни - 288 360 гривень.

 

Нагадаємо, що у 2010 році мер Черкас також оприлюднював декларацію про доходи. Тоді він задекларував дохід в сумі 79 455 гривень (заробітна плата), а члени його сім'ї заробили близько 986,5 тисяч гривень. Дружина мера Анжела Одарич є співзасновником компанії «Венето». Вона має декілька власних магазинів у Черкасах. Син Андрій також бізнесмен. Кілька років тому він відкрив у Києві магазин, де продає матраци.

 

Зазначимо також, що нещодавно, дискутуючи з черкащанами на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», Сергій Одарич повідомив, що за минулий рік його родина сплатила до міського бюджету понад 4 мільйони гривень.

 

orarych

 

«Щодо використання бюджетних грошей... Я маю подвійне право впливати на їхнє спрямування. По-перше, законне, оскільки закон наділив міського голову таким правом і обов'язком. По-друге, моральне. Ви знаєте, що моя родина володіє двома черкаськими підприємствами. Обидва входять до двадцятки найбільших платників податків міста. За минулий рік тільки до міського бюджету (без державного, без пенсійного та інших соціальних фондів) наша родина сплатила понад 4 млн грн. Чи маю я право мати власну думку щодо доцільності і пріоритетності витрачання цих коштів?», - написав мер.

 

Фото: freepost.dp.ua

Поділіться з друзями: