Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2012

Булатецький стверджує, що його викликали до прокуратури в якості свідка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький стверджує, що його викликали до прокуратури в якості свідка, а про порушення кримінальної справи від дізнався із сайту Управління МВС України в Черкаській області.

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.

 

«Мене відразу повідомили повісткою про порушення кримінальної справи по факту хуліганства групою осіб, і я був допитаний слідчим в якості, як мені пояснили, свідка. Тоді почали викликати інших свідків. Запитували, чи закликав я виносити владу на вилах і так далі. Я сказав: «Усі закликали, і я найбільше, можливо, кричав». Очна ставка в мене була тільки з Мирзою (Микола Мирза – депутат Черкаської міськради від Партії вільних демократів – НародUA). Від зустрічі з рештою свідків я відмовився», - розповів Микола Булатецький.

 

За його словами, про порушення проти нього кримінальної справи він дізнався із сайту УМВС.

 

«Я сьогодні вранці ходив в прокуратуру. Зрештою мені пояснили в обласній прокуратурі, що справа порушена і передана в міську прокуратуру. А в міській прокуратурі пояснили, що «офіційно до нас цей документ ще не дійшов». Але ж по закону вони мають мені вручити негайно», - заважив депутат.

 

Наостанок він заявив, що буде ініціювати створення меморіального комплексу жертв правління команди Віктора Януковича.

 

«Я буду ініціювати таку акцію – книгу пам'яті і меморіальний комплекс жертв правління команди Януковича на Черкащині. Я теж жертва, тому що проти мене порушили кримінальну справу. У мене навіть немає думки такої, що я можу скоїти злочин. Я можу тільки скоїти радикальні дії в захист суспільства», - підсумував Микола Булатецький.

 

Нагадаємо, що в суботу Управління МВС поширило інформацію щодо порушення кримінальної справи проти депутата Черкаської міської ради Миколи Булатецького. Інший депутат-опозиціонер Володимир Мамалига вже назвав подібні дії правоохоронців «зачисткою» виборчих округів перед парламентськими виборами.

 

Фото: vash-advokat.com

Поділіться з друзями: