Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2012

Муніципальна інспекція взялася за черкащан, що відмовилися від контейнерів для сміття

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Працівники муніципальної інспекції відвідують жителів приватного сектора, які відмовилися укладати угоди на вивезення сміття і отримувати контейнер для його складування. Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» передала до муніципальної інспекції майже 500 адрес, за якими рахуються «відмовники». Інспекція відвідала 40%.  Решту планують обійти  до кінця місяця.

За словами директора департаменту муніципальної інспекції Ольги Швець, 127 черкасців після візиту інспекторів зобов'язалися у тижневий термін отримати контейнер та перейти на нову систему складування сміття у приватному секторі. З них - 68 жителів це вже зробили, решта - у найближчі дні отримає контейнери. Категорично відмовилися укладати договори 18 жителів Черкас. Серед них є 10 інвалідів, з якими наразі опрацьовуються інші можливості для складування і забору сміття.

 

«Окремо працюємо із жителями вузьких тупикових провулків в районі вулиці Кавказької, Замкового узвозу та інших місць забору сміття. Спеціалісти муніципальної інспекції спільно із працівниками КП «ЧСЧ» та власниками домоволодінь комісійно визначають можливості вивантаження вмісту контейнерів на кожному з таких провулків або збереження старої схеми забору пакетів зі сміттям як виключення», - розповіла Ольга Швець.

 

Вона також запевнила, що інспектори не тільки вручають приписи та зобов'язують отримати контейнери, а й проводять з жителями приватного сектору роз'яснювальну роботу, у тому числі й щодо суми штрафів за несанкціоноване складування сміття.


Так, працівниками муніципальної інспекції вже складено 3 протоколи на осіб, які категорично відмовилися укладати договір на вивезення сміття і отримувати контейнер, що тягне накладення штрафних санкцій від 340 до 1360 грн.

 

Також на минулому засіданні адміністративної комісії було притягнуто до адміністративної відповідальності п'ятьох черкасців, які виносили сміття на перехрестя вулиць Благовісна – П. Комуни та  Б.Вишневецького – пров. Кривий.

 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Сергій Одарич обіцяв, що муніципальна інспекція навідається і до екс-депутата Черкаської міської ради Михайла Щербініна, який теж відмовлявся від отримання контейнера для сміття. 

 

Фото rada.cherkassy.ua

 

Поділіться з друзями: