Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Бер 2012

Прокуратура не знайшла порушень у наданні послуг хворим із нирковою недостатністю

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Прокуратура Черкаської області провела перевірку щодо дотримання вимог законодавства при наданні медичної допомоги пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу.

Як ідеться в повідомленні прес-служби прокуратури, перевірка виявила, що станом на 23 березня цього року в Черкаській області 152 пацієнта з хронічною нирковою недостатністю отримують лікування методом гемодіалізу, у тому числі 65 осіб на базі ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна». При цьому проведення однієї процедури гемодіалізу у ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна» коштує 1395,88 грн проти 790,15 грн  у державних закладах охорони здоров'я Черкаської області.

 

Крім «Фрезеніусу» медичну допомогу надають Черкаська обласна лікарня та її філії в Умані та Звенигородці.

 

«Таким чином, мережа діалізних місць обласної лікарні та її філій на даний час може забезпечити надання лікування методом гемодіалізу всіх хворих Черкаської області, які потребують даного виду надання медичної допомоги», - йдеться в повідомленні.

 

Також у прокуратурі Черкаської області зазначили, що 5 січня 2012 року Кабінетом міністрів України на адресу виконавчого віце-президента фірми «Фрезеніус Медикал Кер Дойчланд» Домініку Венеру було надіслано листа, в якому зазначено, що у січні 2011 року Товариство поінформовано, про те, що в умовах обмеженості фінансових ресурсів і за наявності власного лікувального потенціалу заклади охорони здоров'я в регіонах будуть змушені відмовитися від його послуг, і що витрати ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» є його комерційним ризиком, оскільки порушення договірних зобов'язань з боку місцевих органів виконавчої влади відсутні.

 

«За результатами перевірки проведеної прокуратурою Черкаської області порушень вимог чинного законодавства не встановлено», - підсумували в прокуратурі.

 

Як уже повідомлялося, у Черкасах хворі на ниркову недостатність протестують проти того, що обласна влада припиняє співпрацю із німецьким діалізним центром «Фрезеніус».

 

Тим часом, учора, під час прямого включення з Черкас у програмі «Шустер live» керівник проекту зі створення мережі діалізних центрів «Фрезеніус Медікал Кер» в Україні Дмитро Михайловський заявив, що хворі на ниркову недостатність ще впродовж двох тижнів зможуть лікуватися у «Фрезеніусі», поки тривають переговори із обласною владою.

 

Фото rada.cherkassy.ua

Поділіться з друзями: