Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Бер 2012

На Черкащині службовці «відмили» 23, 5 мільйони гривень на продажі кукурудзи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області правоохоронці викрили службовців, які завдали збитків Аграрному Фондові України на суму 23, 5 мільйонів гривень.

Про це повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.

 

Як ідеться у повідомленні, службові особи одного з товариств уклали договір складського зберігання зерна із Аграрним фондом. Згідно цього договору товариство зобов'язалось отримати на зберігання зерно і в установлений термін повернути його державі. Товариство отримало на тимчасове зберігання 15 тисяч тонн зерна кукурудзи. За документацією зерно зберігалося у орендованих товариством складських приміщеннях одного із заводів в Христинівському районі. За свої послуги посадовці щомісячно отримували плату у 262 тисячі гривень.

 

Однак, як з'ясували співробітники УБОЗ, зерно на вказаних складах не зберігалось, а службові особи товариства, вводячи в оману Аграрний фонд України, виписували фіктивні складські квитанції, які вносили в єдиний державний реєстр. Посадовці самовільно реалізували зерно.  А порожні 25-метрові бункери для зберігання зерна з метою маскування перекрили дерев'яною перегородкою, на яку тонким шаром насипали зерно кукурудзи, що створювало ілюзію наявності в зерносховищі всієї кількості зерна. Проте приховати свої злочинні дії їм не вдалося, правоохоронці викрили їх наміри.

 

Слідчим управлінням УМВС закінчено розслідування цих протиправних дій і кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.28, ч.5 ст.191, ч.2 ст.209, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.3 ст.190, ч.3,4 ст.358 КК України направлено до суду. Організатори цієї злочинної групи шляхом надання пакету підроблених документів суб'єктів господарювання легалізували викрадене майно та кошти на загальну суму понад 16,5 млн грн.

 

У результаті злочинної діяльності організованої групи державі завдано збитків на загальну суму 23 млн 521 тис. грн. В ході досудового слідства відшкодовано 3,5 млн грн. та накладено арешт на майно на суму понад 8 млн грн.

 

Фото: beckerinfo.net

Поділіться з друзями: