Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2012

Хворих на ниркову недостатність черкащан лікуватимуть у «Фрезеніусі» ще два тижні

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Керівництво діалізного центру «Фрезеніус» погодилося ще впродовж двох тижнів за свій рахунок лікувати хворих на ниркову недостатність черкащан.

 

128

 

Про це під час прямого включення з Черкас сьогодні в програмі «Шустер live» відповідаючи на запитання ведучого Савіка Шустера заявив керівник проекту зі створення мережі діалізних центрів «Фрезеніус Медікал Кер» в Україні Дмитро Михайловський.

 

За його словами, на будівництво та введення в експлуатацію центру було витрачено щонайменше 3 мільйони євро. Тоді як за останній рік «Фрезуніус» витратив близько 1,5 мільйонів євро на лікування черкащан.

 

«Зараз створена робоча група, тривають переговори з обласною владою. Ми, зокрема, домовилися, що ще два тижні будемо лікувати людей за свій рахунок», - сказав Дмитро Михайловський.

 

Нагадаємо, що раніше в коментарі НародUA Дмитро Михайловський говорив, що обласна влада робить все для того, щоб відтягнути час.

 

Тим часом, начальник Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської облдержадміністрації Володимир Брожик під час прес-конференції заявив журналістам, що має сумнів щодо того, що буде укладено договір із приватною фірмою.

 

Поділіться з друзями: