Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2012

На виставці «живих картин» збиратимуть кошти для хлопчика, хворого на лейкемію

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Завтра, 24 березня, в Черкасах відбудеться благодійна виставка-конкурс живих картин «Краса проти байдужості» на тему «Українське мистецтвознавство і сучасна реальність».

Як повідомляє Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, захід проходитиме за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.  Його мета - допомогти маленькому черкасцю Артуру Рубану, який хворіє на лейкемію. Хлопчикові поставили страшний діагноз у 2007 році. Після тривалого лікування, яке супроводжувалося тяжкими наслідками та операцією з мінімальними шансами на життя, Артур переміг і вижив. Наразі він продовжує амбулаторне лікування вдома, але попереду ще рік лікування, а отже потрібно багато коштів.

 

Студенти-художники університетів та коледжів Черкас представлять своє яскраве бачення сучасної України за допомогою зображення неймовірних малюнків на тілі живих моделей.


Ідея організації виставки належить Юлії Котенко та Валентині Кучер. Дівчата навчаються в Київському національному університеті технологій та дизайну на факультеті ринкових, інформаційних та інноваційних технологій. Також вони є представниками Ініціативної групи «Об'єднання молодих художників Черкащини».

 

spina

 

«Головне завдання виставки-конкурсу - створити цільну оригінальну композицію, яка б виражала певну ідею, за допомогою поєднання боді-арту на тілі моделі та відповідних драперій, зачіски, макіяжу. Це буде креативна передача бачення студентів-художників на українське мистецтво і сучасну реальність», - переконана Валентина Кучер.

 

Початок заходу завтра, 24 березня, о 16 годині за адресою Черкаси, вул. О. Дашкевича 19, ТРЦ «Хрещатик-Сіті».

Поділіться з друзями: