Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Бер 2012

Люди з хворими нирками разом із "Фрезеніусом" будуть чекати рішення влади

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Переговори між керівниками Черкаської обласної ради й чиновниками ОДА та представниками діалізного центру "Фрезеніус" і хворими на хронічну ниркову недостатність, які відбувалися сьогодні, 21 березня, завершилися черговою попередньою домовленістю.

Наразі конфліктуючі сторони домовилися про те, що до 26 березня вони знайдуть юридичний механізм для лікування хворих приватним діалізним центром на замовлення обласної влади. А також, відповідно до методики розрахунку вартості процедури гемодіалізу, затвердженої МОЗ, визначать ціну такого лікування, при потребі залучивши державні контролюючі органи.

 

Крім того, до 30 березня мають бути підготовлені всі документи та рішення облради, необхідні для укладання договору про лікування хворих. Ці рішення мають бути винесені на сесію Черкаської облради, яка відбудеться 6 квітня.


Проте Дмитро Михайловський, керівник проекту зі створення мережі діалізних центрів «Фрезеніус Медікал Кер» в Україні, повідомив НародUA, що, хоч і мали місце попередні домовленості з обласною владою, проте ні керівники облради, ні представники ОДА сьогодні не підписали протокол домовленостей. За його словами, проткол підписала тільки їх сторона.

 

Тому пан Михайловський заявив, що обласна влада, на його думку, "не збирається щось підписувати і робить усе, щоб відтягнути час".

 

Водночас на питання, чи приватна компанія продовжить лікування хворих на ниркову недостатність, Дмитро Михайловський однозначно не відповів. Зокрема, він сказав, що все вирішить керівництво компанії в Німеччині, яке слідкує за ситуацією в Україні.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: