Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Бер 2012

До 2 квітня Черкаська облрада зобов'язалася вирішити конфлікт із "приватником" і долю хворих

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Під час зустрічі керівництва Черкаської облради з представниками приватного діалізного центру "Фрезеніус", депутатами облради, керівником управління охорони здоров'я ОДА Володимиром Брожиком та громадськістю Черкас сьогодні, 21 березня, було досягнуто домовленості про створення робочої групи з вирішення конфлікту та відповідної комісії облради. Як повідомила в коментарі НародUA депутат обласної ради Любов Майборода, яка увійде в комісію (очолить її заступник голови ради Василь Касян), до 2 квітня вони зобов'язалися вирішити всі проблеми, і на сесію ради 6 квітня вже подати проект готового рішення.

Робоча група за участю представників Черкаської обласної ради, ОДА, "Фрезеніусу", хворих на ниркову недостатність (на їх участі наполягають представники приватного діалізного центру) та експертів, які визначатимуть ціну процедури гемодіалізу, буде працювати у кількох напрямках. Окрім визначення мінімальної ціни процедури гемодіалізу, від якої будуть відштовхуватись при можливому укладанні договору з "приватником", група також опрацює юридичні механізми укладення такого договору. Адже, як заявляв керівник управління охорони здоров'я Володимир Брожик, немає юридичного механізму укласти договір із "приватником", і на зустрічі у віце-прем'єра Сергія Тігіпка їм підтвердили це.

 

Зі свого боку, представник "Фрезеніусу" Дмитро Михайловський повідомив НародUA, що сьогодні продовжуються консультації між компанією та черкаською владою і напрацьовується протокол, в якому має бути прописана чітка схема визначення ціни процедури гемодіалізу.

 

З іншого боку, представники хворих на хронічну ниркову недостатність, які вчора перекривали центральну вулицю Черкас, а також міст через Дніпро, сьогодні з 10.00 год. ранку кілька годин пікетували ОДА, вимагаючи від влади нарешті вирішити їх долю та дати можливість якісно лікуватися. Після цього вони вирішили поки не використовувати радикальні методи протесту, подібні до акцій, які відбулися 20 березня, і чекати на результати переговорів та висновків робочої групи з урегулювання конфлікту.

 

Поділіться з друзями: