Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Бер 2012

Рятувальники просять черкащан не рибалити на Дніпрі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Рятувальники звертаються до любителів зимової рибалки з проханням не виходити на лід.

За попередженнями гідрометеорологічної служби на території Черкаської області найближчим часом очікується підвищення рівня води у річках, що може призвести до виникнення небезпечних подій та ситуацій на водних об'єктах.

 

Як повідомляють в Управлінні МНС України в Черкаській області, не зважаючи на комплекс заходів у весняний період щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах, ситуація залишається напруженою. З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на водних об'єктах області, у період танення криги в усіх районних центрах, силами райвідділ МНС організовані рейдові перевірки, під час яких рятувальники проводять роз'яснювальну роботу із любителями зимового рибальства. Рятувальники попереджають людей про небезпеку, роз'яснюють як діяти у випадку якщо доведеться потрапити у воду.

 

Завдяки таким заходам в області попри значне гідрологічне навантаження, загибелі людей на водних об'єктах незареєстровано. Завдяки успішним діям рятувальної служби врятовано 5 осіб.

 

Аналіз цих випадків свідчить, що головними причинами надзвичайних подій є перебування громадян на льоду у нетверезому стані або нехтування ними елементарними правилами безпеки, коли товщина льоду стає вже небезпечною. Так у 2011 році на кризі сталося 14 випадків, під час яких 9 осіб загинуло.  7 людей вдалося врятувати.

 

Фото Управління МНС України в Черкаській області

Поділіться з друзями: