Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Бер 2012

«Регіонали» та «свободівці» в Канівській міськраді «об'єднаються», ставши на захист Ребрика?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутати Канівської міської ради від Партії регіонів та ВО «Свобода» можуть об'єднатися і стати на захист студента училища культури та мистецтв Георгія Ребрика.

Про це НародUA повідомив депутат Канівської міської ради Олександр Скорина.

 

«Перебуваючи під впливом вражень щойно підписаного депутатського звернення до заступника директора училища культури Кондратенка, я розповів секретареві міської ради Олегу Калніболоцькому про Ребрика. Колись на попередніх сесіях по зверненню депутатів уже виносилося питання щодо побиття на допитах в міліції, сесія приймала рішення і викликала начальника міліції для доповіді та зверталася до правоохоронців, щоб спрямували слідство в рамки закону. В розмові Калніболоцький пропонував, щоб питання поводження з Ребриком депутати-свободівці винесли на сесію і, якщо ми його подамо без політики, то регіонали нас підтримають», - сказав Олександр Скорина.

 

У той же час, він зауважив,  що це була «приватна розмова, яка нікого ні до чого не зобов'язує».

 

Нагадаємо, що Георгій Ребрик – студент Канівського училища культури та мистецтв. 7 березня цього року, саме напередодні приїзду Президента України Віктора Януковича до Канева, п'ятеро співробітників СБУ та МВС допитували Ребрика упродовж п'яти годин, погрожуючи «проламати череп».

 

14 березня Черкаська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» та Черкаський обласний осередок ВМГО «Сокіл» провели пікетування Управління СБУ в Черкаській області з вимогою припинити чергову хвилю політичних репресій, розгортання якої проявилося в нещодавньому незаконному допиті та катуванні члена Канівської «Свободи» Георгія Ребрика (на фото). 

 

Фото: kaniv.net

Поділіться з друзями: